www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 172 dagen geleden)
Bedrijf:

Ordina-consultant benoemd als bijzonder hoogleraar aan Erasmus Universiteit Rotterdam

Marcel Thaens per 1 januari 2006 aan de slag binnen wetenschapsgebied Bestuurskunde

Nieuwegein, 19 december 2005 - Het College van Bestuur van de Erasmus Universiteit Rotterdam (EUR) heeft ingestemd met de benoeming van Dr. Marcel Thaens op de bijzondere leerstoel ‘ICT en strategisch innoveren in de publieke sector’. Thaens werkt als management consultant bij Ordina Public Management Consulting (OPMC) en is tevens als partner verbonden aan Ordina en het Center for Public Innovation van de EUR.
 
Het aandachtsveld van de leerstoel betreft de vraag welke strategische innovaties binnen publieke organisaties op basis van ICT-ontwikkelingen mogelijk zijn en onder welke voorwaarden deze kunnen worden gerealiseerd. Vervolgens gaat het om de vraag wat het strategische (verander)potentieel van ICT betekent voor de aansturing en het gebruik van ICT binnen een overheidsorganisatie. De leerstoel heeft de ambitie om vanuit een specifiek bestuurskundig perspectief bij te dragen aan het formuleren van strategisch ICT-beleid op organisatieniveau voor overheidsorganisaties.
 
“Ordina draagt als ambitieuze dienstverlener zijn klanten oplossingen aan waarmee zij strategisch voordeel kunnen behalen. Dit bereikt de organisatie door een brug te slaan tussen organisatie-aspecten als business, bedrijfsvoering, mensen en informatietechnologie”, aldus Marcel Thaens. “Met het instellen van de leerstoel op het gebied van bestuurskunde kan de ICT-dienstverlener de overheidsmarkt nu nog beter service verlenen. Het aandachtsveld van de leerstoel behandelt inhoudelijk alle genoemde organisatie-aspecten en kan derhalve een belangrijke ondersteunende rol spelen.”
 
De benoeming van Marcel gaat in per 1 januari aanstaande binnen het wetenschapsgebied Bestuurskunde van de Faculteit der Sociale Wetenschappen van de Erasmus Universiteit en betreft een aanstelling voor één dag per week gedurende vier jaar. Naast onderzoek en het geven van onderwijs behoort ook de begeleiding van een – in het kader van de leerstoel aan te stellen – promovendus tot de verantwoordelijkheden.
 
BERICHT VOOR DE REDACTIE
 
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
           
Ingrid van den Nieuwenhof van LEWIS Communicatie BV
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: ingridv@lewispr.com

Recent van Sopra Steria  
Sterke samenwerking tegen financiële criminaliteit: Sopra Steria en INFORM werken samen om financiële dienstverleners in de Benelux te ondersteunen

Verstreken tijd: 21 jaar en 172 dagen
Sopra Steria contact  

+31(0)30 663 7000
www.soprasteria.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu