www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (27 jaar en 136 dagen geleden)
Bedrijf:

Toshiba dataprojector MEDIAStar TLP-711E onderscheiden met 'Master of Excellence'

Woerden, 26 januari 1999 - Eind vorig jaar, tijdens de conferentie 'Corporate Video & TV New Media 1998' in München, is aan de Toshiba TLP-711E MEDIAStar dataprojector de onderscheiding 'Master of Excellence' toegekend. De jury kende deze onderscheiding toe na een uitgebreide vergelijking van bijna 200 producten. Deze vergelijking betrof zowel audiovisuele producten als cd-rom en netwerkconcepten en systeem- en hardwareoplossingen. Danka is in Nederland distributeur voor de producten van Toshiba.

Bezoekers van de Nationale Onderwijs Tentoonstelling 1999 (NOT '99), die van dinsdag 26 tot zaterdag 30 januari 1999 gehouden wordt in de Jaarbeurs te Utrecht, kunnen de bekroonde TLP-711E MediaStar dataprojector in actie zien op de stand van Danka Nederland B.V. De NOT '99 is van dinsdag t/m vrijdag open van 9.30 - 17.00 uur en zaterdag van 9.30 - 16.00 uur. Danka staat op stand 4.A.052 in hal 4. Naast het Toshiba-aanbod exposeert Danka hier ook alomvattende oplossingen voor automatiseringsprojecten, bestaande uit producten van een reeks andere fabrikanten.

Voor producenten van audiovisuele apparatuur is de 'Master of Excellence'-onderscheiding belangrijk, omdat deze wordt toegekend door een gespecialiseerde jury, die de prestaties van de mededingende producten minutieus test, evalueert en certificeert. De jury heeft voor de TLP-711E dataprojector gekozen vanwege de lichtsterkte van 1400 ANSI lumen. Deze projector kan daardoor over een afstand van 11 meter scherpe afbeeldingen met een diagonaal van 7.6 meter projecteren. Dankzij een geïntegreerde draaibare camera kan de gebruiker hiermee bovendien documenten, afbeeldingen, driedimensionale objecten en zelfs live-beelden van het publiek projecteren. Daarnaast beschikken Toshiba MEDIAStar-projectoren over aansluitingen voor VGA, SVHS, video en audio en zijn ze compatibel met alle TV-standaarden (PAL, NTSC en SECAM).

Danka Business Systems PLC is een van de grootste onafhankelijke leveranciers van kantoorautomatiserings-apparatuur en aanverwante producten en diensten. De organisatie telt 22.000 werknemers verspreid over 700 vestigingen in 42 landen. Het Europese hoofdkantoor van Danka Business Systems PLC is gevestigd in Londen, Engeland. Het Amerikaanse hoofdkantoor bevindt zich in St. Petersburg, Florida. Danka is genoteerd aan Nasdaq en de London Stock Exchange.

Voor meer persinformatie:

Danka Nederland B.V., Contactpersoon: Marloes Antheunis, E-mail: m.antheunis@danka.nl , Tel.: 0348 - 405 423, World Wide Web: http://www.danka.com

of Monogram Communication Strategies (MCS) B.V., Contactpersoon: Geertje Wagenaar, Tel.: 023 - 562 82 08, E-mail: geertjew@monogram.nl

Meer persberichten vindt u op: http://www.persberichten.com.


Verstreken tijd: 27 jaar en 136 dagen
Danka Nederlan.. contact  

0348 - 405405
www.danka.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl