ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 123 dagen geleden)
Bedrijf:

Negeso realiseert nieuwe website voor de Bazaar Beverwijk

Bazaar online met standplaatsreservering en E-markt plaza

De Bazaar Beverwijk is sinds kort online met een vernieuwde website gebaseerd op het Web / Content Management Systeem (W /CMS) van Negeso. De nieuwe website voorziet de Bazaar in meer interactie met doelgroepen, meer functionaliteiten, onderhoudbaarheid, actualiteit én een besparing in de kosten.
 
Online Standplaatsreservering
Op de nieuwe website is het voor standhouders mogelijk om online standplaatsen / tickets voor de Bazaar te bestellen. De standhouders kunnen tot 6 weken vooruit tickets bestellen. Per hal kan de Bazaar tickets inclusief of exclusief elektra aanbieden. Tevens kan het aantal hallen en tickets uitgebreid worden en kan de Bazaar reserveringskosten of korting instellen. Standhouders plaatsen hun tickets in een virtueel winkelwagentje en kunnen na het winkelen de tickets direct online betalen. Hiervoor is een koppeling gemaakt met internetkassa TWYP (The Way You Pay), waar men naast creditcardbetaling en eenmalige machtiging ook met het nieuwe IDEAL betaalsysteem kan betalen. Na goedkeuring van de betaling ontvangt de standhouder en de Bazaar een bevestiging van de reservering en betaling.

E-markt plaza
Om de dienstverlening van de Bazaar nog meer uit te breiden is op de nieuwe website een online marktplaats te vinden. Bezoekers kunnen op de website artikelen aanbieden inclusief omschrijving, prijs, foto en plaats. Bezoekers kunnen reeds geplaatste advertenties sorteren op type, datum en prijs. De Bazaar kan zelf categorieën beheren en aangeboden advertenties goedkeuren. De goedkeuring vindt plaats door de advertentie binnen het W / CMS te accepteren of door een automatisch toegezonden e-mail te bevestigen.

Tevens is de website beschikbaar in meerdere talen en voorzien van vele andere functionaliteiten. Daarnaast heeft de website twee designs: een ‘dag’-design en een ‘nacht’-design dat na 18.00 uur beschikbaar is.

Isabel Mosk, Marketing & Communcatie: “Met de nieuwe website hebben we een belangrijke stap gezet in het intensiveren en verbeteren van de interactiviteit met bezoekers én standhouders. Daarnaast zorgt de website voor een grote ontlasting van onze backoffice door de nieuwe online standplaatsreservering. We hebben zeer prettig samengewerkt met Negeso en zijn trots op het eindresultaat. De expertise van Negeso op het gebied van online succes heeft zich duidelijk vertaald in onze nieuwe website.”

Over de Bazaar
De Bazaar is, met ruim drieduizend kramen en winkelunits, Europa's grootste overdekte markt. Niet zómaar een markt, maar een smeltkroes van geuren en kleuren, waar marktkooplieden uit heel Nederland zich thuis voelen.

Elk weekeinde komen ruim 60.000 bezoekers struinen tussen de prachtige woondecoraties, de heerlijke kruiden, de verse groente, fruit, vlees en vis. Maar ze vinden er ook prachtige kleding, parfums, tweedehands handel, meubels, speelgoed en computers.

Over Negeso B.V.
Negeso ontwerpt, bouwt en host websites (internet, intranet, extranet) die absolute meerwaarde bieden voor klanten. Negeso heeft de meest uiteenlopende specialisten in dienst, variërend van ontwerpers, ontwikkelaars en systeembeheerders tot project managers. Tevens adviseert Negeso over online vraagstukken als beveiliging, vindbaarheid en online betalingen. De website worden gebouwd op basis van een krachtig Web / Content Management Systeem dat modulair is opgebouwd en naar klanteisen wordt samengesteld.

Negeso B.V. is samen met Perfect for People B.V. onderdeel van Cobumo N.V. In totaal werken er bij Cobumo ruim 150 medewerkers, waarvan 25 bij Negeso.

Noot voor de redactie:
Neem voor meer informatie contact op met Negeso via:
Negeso B.V.
Meentwal 9-11
3432 GL  NIEUWEGEIN
Tel: +31-(0)30-609 59 59
Fax: +31-(0)30-609 59 95
E-mail:  info@negeso.com
Internet:  www.negeso.com

Meer informatie over de Bazaar Beverwijk is te vinden op: www.debazaar.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 123 dagen
Negeso B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl