ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 94 dagen geleden)
Bedrijf:

Geac introduceert veelzijdige MPC 7-software voor performancemanagement

Wereldwijd enige open performancemanagement-oplossing

Den Bosch, 24 oktober 2005 - Softwareleverancier Geac introduceert MPC 7, een geïntegreerde softwareoplossing voor performancemanagement. Eerder dit jaar haalde Geac al in een onafhankelijk internationaal onderzoek van Ventana Research de beste resultaten op het gebied van performancemanagement. Met de nieuwe MPC 7 biedt Geac bedrijven geavanceerde mogelijkheden voor omvangrijke planningen, verbeterde functionaliteit voor financiële consolidatie en nieuwe rapportagefuncties.

Door het toevoegen van Microsoft Excel aan de planningmogelijkheden dicht MPC 7 het gat tussen strategische 'top-down' processen en 'bottom-up' budgetteringsprocessen. Hierdoor ontstaat een 'closed loop'-situatie bij het plannen en volgen van processen. Om te voldoen aan de toenemende vraag naar opties voor financiële consolidatie, biedt MPC 7 functies voor berekeningen binnen een vooraf vastgestelde reeks. Hierdoor kunnen bedrijven direct de gevolgen van aanpassingen in gegevens, processen of organisatiestructuur doorberekenen. De nieuwe rapportagefunctie zorgt voor rapportages op maat: gebruikers benutten de data uit de centrale applicatie en hebben tegelijkertijd de flexibiliteit om elke gewenste lay-out te kiezen voor rapportages zonder noodzaak om pre-built beelden, templates en formats te gebruiken.

Net als voorgaande versies is MPC 7 gebaseerd op de unieke 'single application architecture' van Geac. Hierdoor kunnen grote ondernemingen verschillende applicaties voor performancemanagement op grote schaal inzetten zonder extra applicatieondersteuning en systeembeheervereisten. Door de open architectuur is MPC goed te gebruiken met bestaande applicaties en systemen van bedrijven. Ondernemingen kunnen hierdoor hun systemen uitbreiden en verbeteren in plaats van ze volledig te vervangen, waardoor ze aanzienlijke kosten besparen.
 
Geac MPC 7 is een open, volledig geïntegreerde, 'closed loop'-oplossing voor performancemanagement, die consistentie van gegevens garandeert en zeer geschikt is voor ondernemingen die bedrijfsprocessen willen samenvoegen. Managementleden binnen de gehele onderneming beschikken met MPC 7 over krachtige functies voor performancemanagement, terwijl de bedrijfskritische informatie centraal toegankelijk blijft. De oplossing is gericht op strategie, planning, budgetten, voorspellingen, consolidatie en verslaggeving. Geac MPC 7 ondersteunt Oracle- en SQL Server-databases en werkt samen met Microsoft Reporting and Analysis Services, het snelst groeiende platform voor business intelligence.

Over Geac
Geac (TSX: GAC en Nasdaq: GEAC) is een internationaal softwarebedrijf met oplossingen voor CFO's. De technologieproducten en -diensten van Geac helpen organisaties efficiënter te werken onder de druk van toenemende concurrentie en strengere reguleringen. Ook kunnen ze met deze oplossingen een passend antwoord ontwikkelen op de issues waarmee CFO's worden geconfronteerd. Daarnaast gebruiken honderden bedrijven in de mode- en schoenenbranche de Geac RunTime-oplossingen. Deze software ondersteunt de ontwerp- en preproductiefasen van productieprocessen en het beheer van productdata, en biedt functionaliteit voor CRM en sales force automation. Meer informatie is beschikbaar op www.geac.com

Voor meer informatie:

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Stella Jansen
+31 (0)30 65 65 070
geac@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 94 dagen
Geac contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl