www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 93 dagen geleden)
Bedrijf:

Hoge investeringsbereidheid voor nieuwe bedrijfsapplicaties en migratie

Recentelijk onderzoek onder bijna 400 organisaties, uitgevoerd door Heliview, wijst uit dat 42% van de organisaties met meer dan 50 werknemers plannen heeft om de komende 12 maanden te investeren in nieuwe bedrijfsapplicaties. Bij grootzakelijke organisaties is dit zelfs meer dan de helft. Op de vraag omtrent investeringsplannen voor de komende 12 maanden om bestaande applicaties te vervangen of te upgraden, heeft 63% bevestigend geantwoord.

Bijna de helft van organisaties ziet de implementatie van nieuwe toepassingen als één van de belangrijkste uitdagingen op ICT gebied. In de financiële en zakelijke dienstverlening is het ICT budget het hoogst: 15% van de omzet wordt besteed aan ICT, waarvan een groot deel aan applicaties.

Het merendeel van de organisaties gebruikt financieel-administratieve applicaties. Het gebruik van de andere business software volgt op ruime afstand. Met name de toepassing van Business Process Management (BPM) software (19%) en Supply Chain Management (SCM) software (slechts 11%) staat nog in de kinderschoenen. Eenderde van de organisaties gebruikt inmiddels een CRM-systeem en ruim een kwart van de vestigingen met investeringen in nieuwe bedrijfsapplicaties overweegt de aanschaf ervan.

Ruim de helft van de onderzochte organisaties heeft bedrijfsapplicaties gekoppeld of geïntegreerd. 7% heeft op het moment geen applicaties geïntegreerd, maar is dit nog wel van plan. Deze intentie is het grootst bij organisaties in de sectoren overheid, onderwijs en gezondheidszorg en bij vestigingen met 200 tot 500 werknemers. Ruim driekwart van de organisaties die applicaties hebben geïntegreerd, heeft hiervoor een externe dienstverlener ingeschakeld. Naast integratie vindt steeds vaker uitbesteding van processen plaats. De salarisadministratie is populair om te outsourcen: namelijk in meer dan 20% van de vestigingen die uitbesteden. De financiële administratie wordt in een kleine 10% geoutsourced.

Over Heliview:
Heliview Research is een full-service marktonderzoekbureau gespecialiseerd in business to business-onderzoek op het gebied van Informatietechnologie, Telecommunicatie, Mobiliteit, HRM, Charitatief, Financieel, Facilitair en Milieu. Voor meer informatie over dit persbericht, Heliview of onze producten kunt u contact opnemen met:

Vincent de Pooter, BU Manager ICT (vincent.de.pooter@heliview.nl)

Heliview, Lage Mosten 1-5, 4822 NJ Breda, tel: 076-548 40 00

Of bekijk onze website: www.heliview.com.


Verstreken tijd: 21 jaar en 93 dagen
Heliview contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl