www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 113 dagen geleden)

Net4kids sluit zich aan bij MVO Nederland

Amstelveen, 21 oktober 2005 - Net4kids, het non-profit internetplatform voor kinderhulpprojecten, heeft zich als nieuwste partner aangesloten bij het netwerk van MVO Nederland. Het bevorderen van maatschappelijk verantwoord ondernemen is de belangrijkste doelstelling van MVO Nederland, dat werd opgericht in 2004 op initiatief van het Ministerie van Economische Zaken. Netk4ids steunt dit initiatief en draagt bij aan de doelstellingen van MVO Nederland door ondernemingen te assisteren bij de invulling en operationalisering van de goede doelen-paragraaf.

MVO Nederland heeft inmiddels 175 partners, waarvan drie uit de charitatieve sector. Net4kids is de eerste partner voor MVO Nederland die het mogelijk maakt met concrete projecten, internet rapportages en een scherpe CRM-focus de brug te slaan tussen corporate sponsoring en individuele betrokkenheid bij projectondersteuning. Zo kan maatschappelijk verantwoord ondernemen in het verlengde van de corporate communicatie ook een plaats innemen in het dagelijks in- en extern relatiemanagement. Net4kids biedt bedrijven behalve rapportages en een eigen internet site ook professioneel advies bij de opzet en uitrol binnen de bedrijfsstrategie.

Sabine Draaijer, communicatiemanager bij MVO Nederland: “Organisaties leren van elkaar het meeste. Wij laten onze partners zoals Net4kids, koplopers op het gebied van maatschappelijk verantwoord ondernemen, aan andere organisaties vertellen hoe zij zelf omgaan met maatschappelijk verantwoord ondernemen. Dit leidt vaak tot inspirerende voorbeelden en samenwerking tussen verschillende soorten organisaties. Ook de projecten en initiatieven van Net4kids zijn een bron van informatie voor partijen die willen starten met maatschappelijk verantwoord ondernemen.”

Loek van den Boog, oprichter en voorzitter van Net4kids: "De kracht van maatschappelijk verantwoord ondernemen ligt in het morele besef van bedrijven om bij te dragen aan een betere wereld, en het besef dat ze daardoor ook als bedrijf succesvoller zullen zijn. Met onze concrete propositie en gebruik van moderne technologieën stellen wij bedrijven in staat pragmatische invulling te geven aan maatschappelijk verantwoord ondernemen en aan de passie om het verschil te maken. Met onze samenwerking met MVO Nederland verwachten we met name op dit gebied een concreet verschil te maken.”

Net4kids tijdens MVO-evenement ‘Het Nieuwe Ondernemen’
Op 24 november aanstaande werkt Net4kids mee aan het evenement van MVO Nederland over ‘Het Nieuwe Ondernemen’. Herman Wijffels, onlangs benoemd tot lid van het Comité van Aanbeveling van Net4kids debatteert er over maatschappelijke onderwerpen als arbeidsparticipatie en armoedebestrijding. Loek van den Boog, oprichter en voorzitter van Net4kids, treedt op bij de banksessies. Bovendien levert Net4kids een bijdrage aan de workshops. Aanmelden voor het evenement kan via www.mvonederland.nl.

--------------

Over MVO Nederland
MVO Nederland is een netwerkorganisatie die het bedrijfsleven stimuleert om maatschappelijk verantwoord te ondernemen. MVO Nederland brengt hiervoor bedrijfsleven, maatschappelijk veld, overheid, onderwijs en onderzoek bij elkaar om samen te zoeken naar effectieve oplossingen voor maatschappelijke vraagstukken. MVO Nederland wordt hierbij ondersteund door haar partners.

MVO Nederland is begin 2004 opgericht op initiatief van het Ministerie van Economische Zaken, Voor meer informatie: www.mvonederland.nl.

Over Net4kids
Net4kids Aid Foundation is een non-profit internetplatform dat concrete kinderhulpprojecten aanbiedt aan potentiële gevers. De organisatie is gebouwd op vier pijlers: de gever kan zelf het te steunen project kiezen; 100% van de bijdrage gaat naar het project, alle bijkomende kosten worden door Net4kids zelf en sponsoren betaald; er is een persoonlijke terugkoppeling van de voortgang van het gesteunde project en een niet-goed-geld-terug-garantie. Net4kids ondersteunt projecten ten behoeve van kansarme kinderen. De geografische focus van de projecten ligt op ontwikkelingslanden in Afrika en Azië.

Via Net4kids krijgen hulpprojecten toegang tot een groot bestand van gevers die ze anders niet kunnen bereiken. Ze kunnen gebruik maken van de Net4kids IT-infrastructuur en worden betrokken bij alle marketingactiviteiten van Net4kids. Voor meer informatie over Net4kids: www.net4kids.org.

Voor meer informatie:

MVO Nederland
Sabine Draaijer
030 23 63 344
s.draaijer(at)mvonederland.nl

Net4kids Aid Foundation
Erik van de Nadort
06 22 84 19 19
net4kids(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 113 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu