ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 146 dagen geleden)
Bedrijf:

PC WORLD roept Panda Software uit tot “Best Buy” na vergelijkende Spyware Test

  • Panda Software’s Platinum Internet Security is na een vergelijkende analyse uitgeroepen tot meest efficiënte toepassing. Vooral de antispyware-capaciteiten en het gebruiksgemak oogsten succes in de laatste editie van dit vooraanstaand magazine.

  • Platinum Internet Security kreeg titel PC World Best Buy zoals blijkt uit de resulten van een vergelijkende test in dit magazine.

Mechelen, October 10 2005

Panda Platinum Internet Security 2005 kreeg in een recente vergelijkende test van antispyware-producten de titel "Best Buy". De test stond in de editie van november 2005 van PC World magazine.  De test bekeek zowel gratis als betalende veiligheids- en antispyware-toepassingen.

Panda Platinum Internet Security 2005 werd uitgeroepen als het beste geïntegreerde veiligheidssysteem. Dat is te danken aan zijn efficiëntie in de strijd tegen verschillende types spyware. In de test moesten concurrenten als Symantec Norton Internet Security Antispyware Edition en Zone Labs ZoneAlarm Internet Security Suite 6.0 de duimen leggen tegen het geweld van Panda Software.

Volgens PC World is “van de drie geanalyseerde geïntegreerde toepassingen, Panda Software's Platinum Internet Security 2005 het aan te raden pakket. Onze Best Buy, Panda met name, scoorde het beste van de drie in totale spyware-verwijdering…

We zijn extreem trots op deze erkenning. Die bevestigt dat de toewijding van Panda Software om zijn cliënten te beschermen tegen spyware en alle andere bedreigingen”, zegt Iñaki Urzay, Chief Technical Officer bij Panda Software.

De oplossing van Panda was de enige die in staat om 100% van de lopende processen te elimineren. Dit in tegenstelling tot specifieke antispyware-toepassingen als McAfee AntiSpyware 2006 en Trend Micro Anti-Spyware 3.0. Bovendien was Panda Platinum Internet Security in staat om 100% van de BHO’s (browser helper objects) en ongewenste toolbaars te elimineren. Die elementen worden vaak gebruikt door piraatbrowsers.

Gebruiksgemak
De test van PC World zet ook het gebruiksgemak van deze oplossing in de spotlights. De toepassing elimineert spyware zonder dat de gebruiker continu om actie wordt gevraagd.

…Als het op gebruiksgemak aankwam, stond Panda's oplossing op de bovenste plank, het programma detecteerde en verwijderde immers ad- en spyware zonder input te vragen van de gebruiker. De gebruiker kan eveneens de settings zo veranderen dat geval-per-geval-decision-making mogelijk wordt”, aldus PC World.

De combinatie van reactieve technologie en TruPreventTM proactive technologie in de strijd tegen spyware is niet alleen verkrijgbaar bij Platinum Internet Security, maar bij al onze producten voor zowel consumenten als bedrijven”, stelt Ignacio Ayerbe, directeur van Panda Software’s Consumer Business Unit.

About Panda Software

PandaLabs
PandaLabs heeft sinds 1990 als missie het zo snel mogelijk analyseren van nieuwe bedreigingen om zo de veiligheid van onze klanten te garanderen. Verschillende teams met specifieke specialiteiten werken continu om wereldwijd bescherming te bieden. Daartoe beschikken ze ook over TruPrevent™ Technologie. Die technologie fungeert als wereldwijd ‘early-warning system’, opgebouwd met verschillende strategisch geplaatste antennes die nieuwe bedreigingen elimineren en doorspelen aan PandaLabs.  Daar worden ze grondig geanalyseerd. Volgens Av.Test.org is PandaLabs het lab dat het snelste updates levert aan zijn gebruikers. (meer info op www.pandasoftware.com/pandalabs.asp).

Voor meer informatie:

Tom Vanagt
t.vanagt@pandasoftware.be
Tel. +32 (0)15 45 12 94


Verstreken tijd: 21 jaar en 146 dagen
Panda Security contact  

+31 183 69 90 20
www.pandasecurity.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl