www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 134 dagen geleden)

Zoeken.nl start online campagne TBBC

Holten 28 september 2005 – Zoeken.nl is gestart met de online campagne voor het interactieve multichannel spel The Blackbeard Connection. Deelnemers kunnen zich ondermeer via Zoeken.nl inschrijven voor het spel. Naast een brede internetcampagne zal ook op radio en in 55% van alle bioscopen* een campagne starten ter promotie van het spel.

The Blackbeard Connection is een mobiele zoektocht naar de schatten van de in de 17e eeuw levende piraat Blackbeard. Het spel start op 1 november en maakt gebruik van mobiele communicatie, internet, print en televisie. Spelers hebben 30 dagen de tijd om de schat te vinden, die ergens op een locatie in Nederland verborgen is. Diegene die de schat als eerste vindt, wordt beloond met een bedrag van 50.000 euro!  Zoeken.nl is sponsor van The Blackbeard Connection, tezamen met NS, Connexxion, Proteq, TMF, Dixons, Canon, Logitech, Hi en Spits.

Voor de online promotie van het spel is een brede campagne uitgerold. Bij diverse netwerken en websites is het Zoeken.nl mannetje als piraat te zien. Ook op de homepage wordt het spel gepromoot. Onder de inschrijvingen op Zoeken.nl (www.zoeken.nl/tbbc) wordt een verblijf bij Landal GreenParks verloot. Als zoekmachine speelt Zoeken.nl ook een belangrijke rol in het spel. Bepaalde essentiële informatie is alleen hier te vinden. Alleen door de juiste zoekterm op te geven krijgt een deelnemer deze informatie te zien.

Over Zoeken.nl
Zoeken.nl is op 1 april 2005 officieel gelanceerd en is onderdeel van het in 1998 opgerichte Vinden.nl B.V. De zoekmachine onderscheidt zich door een unieke clustering technologie. Deze techniek analyseert en organiseert de gevonden zoekresultaten en geeft deze weer in een overzichtelijke menustructuur. De zoekdiensten van Zoeken.nl bestaan momenteel uit het zoeken naar webpagina’s, telefoonnummers en adressen, afbeeldingen en MP3 bestanden.

Over the Blackbeard Connection
The Blackbeard Connection is ontwikkeld door het bedrijf ZGrounds, dat de afgelopen jaren verschillende innovatieve multimediale projecten realiseerde. Het spel start op 1 november en zal in totaal 30 dagen duren. Iedereen vanaf 16 jaar met een mobiele telefoon en een internetaansluiting kan zich inschrijven. Tijdens het spel krijgen de deelnemers aanwijzingen op hun mobiele telefoon, op websites, via advertenties in Spits en korte filmpjes op TMF. Meer informatie is te vinden op www.theblackbeardconnetion.com.


Verstreken tijd: 21 jaar en 134 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR