www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 133 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

BVO Training Center treedt toe tot IAMCP

International Association of Microsoft Certified Partners (IAMCP) heeft op 29 september eerste bijeenkomst

Nieuwegein, 19 September 2005 – BVO Training Center, het opleidingencentrum voor automatiseringspecialisten en IT gebruikers, is toegetreden tot het internationale netwerk van Microsoft Partners: het IAMCP. Op 29 september aanstaande vindt de eerste bijeenkomst in Nederland plaats.

Eerder dit jaar is BVO Training Center al Certified Microsoft Partner voor Learning Solutions geworden. Deze status brengt met zich mee dat BVO Training Center het volledige pakket van Microsoft geautoriseerde trainingen mag verzorgen.

Het netwerk, dat overigens geleid wordt door leden en niet door Microsoft, bestaat uit non-competitieve service providers, waardoor partners een uitgebreid portfolio aan hun klanten kunnen aanbieden. Ook creëert IAMCP een sterke stem om de lokale partner- en marketingprogramma’s te beïnvloeden. Daarnaast is het IAMCP een gerespecteerde gesprekspartner voor partnerfeedback aan Microsoft.

Rik Boelhouwer, algemeen directeur van BVO, is erg blij met het initiatief: “Door samen te werken met andere partners kunnen we onze klanten nog beter van dienst zijn.”

Op 29 september aanstaande vindt de kick-off plaats voor de 29 Nederlandse partners. Onderwerpen van gesprek zullen het nieuwe partner programma van Microsoft zijn en de bijdrage die het IAMCP aan de business kan leveren.

Over het IAMCP
Het IAMCP (International Association of Microsoft Certified Partners) is in 1994 opgericht om Microsoft Certified Partners wereldwijd meer invloed te laten uitoefenen op de softwarereus. IAMCP heeft onder andere als doel de onderlinge samenwerking tussen partners te bevorderen om zo de service te vergroten richting klanten, maar met behoud van focus op de eigen deskundigheid van de leden. Vanuit de hele wereld worden lokale vestigingen vrijwillig opgericht en geleid door leden. Wereldwijd heeft het IAMCP 1600 leden, in Nederland zijn het er 29. De Nederlandse tak is begin 2005 opgericht.

Over BVO
BVO Training Center is een belangrijke ICT-opleider voor automatiseringsspecialisten en IT-gebruikers. Het bedrijf verzorgt trainingen voor systeembeheer, programmering, internetontwerp en Microsoft-toepassingen, zowel in standaard- als in maatwerktrajecten. Het bedrijf is in 1990 opgericht en heeft veel opzien gebaard met het trainingsprogramma Bootcamp, een cursusversneller die niet alleen leidt tot veel tijdwinst, maar ook tot aanzienlijk lagere kosten. BVO was indertijd de grondlegger en pionier van dit leersysteem. Momenteel maakt het bedrijf een sterke groei door. BVO heeft in de eerste zes maanden van dit jaar de omzet met 60% kunnen laten groeien vergeleken met dezelfde periode van vorig jaar. BVO Training Center is een gecertificeerde opleider voor Microsoft en Linux. In samenwerking met Hogeschool NOVI biedt BVO tevens de kopstudie Informatica aan.

BVO Training Center B.V.
Rik Boelhouwer
Dukatenburg 99
3437 AB  Nieuwegein
t: (030) 600 91 00
e: boelhouwer@bvo.nl

Lubbers & De Jong BV
Maartje van Oeveren
Keizersgracht 219
1016 DV  Amsterdam
t: (020) 421 05 65
e: maartje@l-dj.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 133 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Boertien Vergo.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl