www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 120 dagen geleden)

PERSBERICHT: DE SINGLE IS BOOS OP HET KABINET

NIJMEGEN 16 SEPTEMBER: Online singlescommunity MVlife.nl is een landelijke protestactie begonnen tegen het beleid van het kabinet Balkenende. Op de actiesite 'De Boze Single' worden de 70.000 abonnees en alle andere singles opgeroepen te protesteren tegen de ongelijkwaardige behandeling van alleenstaanden. Zij gaan er al jaren economisch op achteruit en in de nieuwste plannen worden zij nog eens extra de dupe van het huidige gezinsbeleid.

Link: www.mvlife.nl/debozesingle/

Singles zijn de dupe
Op 20 augustus 2005 kopte het dagblad Trouw op de voorpagina: "Alleenstaanden de dupe van regeringsbeleid". Inmiddels blijkt uit de nauwkeurige berekeningen van MVlife.nl in samenwerking met stichting CISA hetzelfde: de single is jarenlang degene op wie de belangrijkste bezuinigingen worden afgewenteld en zal dat ook zo blijven. Tegelijkertijd is de alleenstaande zonder vertegenwoordiging: in de notulen van de Tweede Kamer komt de term 'alleenstaande' of 'single' nauwelijks voor. Dat gezinnen het zwaar hebben, heeft de aandacht van het kabinet. Maar wie luistert er naar de 2,5 miljoen mensen die single zijn?

De single is boos
Om het tegengeluid eens te laten horen, rond de tijd dat op prinsjesdag een voor singles weer verstikkende miljoenennota wordt gepresenteerd, is MVlife.nl de actiesite 'DeBozeSingle' gestart. Daarop valt niet alleen tot in detail te lezen hoe de single de dupe is, maar worden ook de commentaren van politici gepubliceerd. Femke Halsema van GroenLinks spreekt van 'miskenning van de grote en groeiende groep alleenstaanden'. Jan Marijnissen vindt ook 'dat er iets niet klopt'.

De rest van de politici weigerden commentaar te leveren op de positie van de single, en geven daarmee impliciet aan geen beleid te hebben inzake de single. Dat is beneden de maat, en als de single bezoekers van de actiesite dat ook vinden, kunnen zij met iin druk op de knop bij hun eigen partij protesteren. MVlife.nl heeft haar 70.000 abonnees gevraagd dat massaal te doen. In de hoop dat in het debat de positie van 'de single' een volwaardige positie krijgt naast 'het gezin'.

- - - - - - -

NOOT VOOR DE REDACTIE

MVlife.nl, het online journalistiek singlesmedium uitgegeven door Focus Internet, bestaat al 7 jaar en publiceert in het magazine en op een dagelijkse weblog over alles dat met het leven van de single te maken heeft. De redactie bedient meer dan 70.000 abonnees en haar onafhankelijk is gewaarborgd door middel van een redactiestatuut.

Actiesite 'De Boze Single'
www.mvlife.nl/debozesingle/

Meer informatie over de actie:
Jasper Jan de Konink
024-3789706
info@focus-in.nl

of

Olle Vastbinder
Redactie MVlife
redactie@mvlife.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 120 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103534 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17332 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl