www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 120 dagen geleden)
Bedrijf:

Watermark versterkt Europees directieteam

Veenendaal, 14 september 2005 – Watermark, leverancier en implementatiespecialist op het gebied van ERP-, SCM- en CRM-toepassingen, heeft Kees van Musscher (41) aangesteld als Vice President Sales & Marketing.

In zijn nieuwe baan zal Van Musscher zijn ruime ervaring in sales management inzetten om de internationale verkoop- en marketingfuncties binnen Watermark verder vorm te geven, structureren en uit te bouwen.

Van Musscher heeft veel ervaring in de ERP-sector. Hij werkte eerder bij SAP, PeopleSoft en D&B Software in diverse sales- en sales management-functies.

Van Musscher: “Op het gebied van ERP zijn er weinig organisaties in Nederland met een zelfde implementatie-kennis en track record als Watermark. Het bedrijf is een echte Europese speler en wereldwijd één van de drie grootste Microsoft Business Solutions partners. Daarnaast staat het bedrijf aan de vooravond van een substantiële internationale groei.”

Tom Stolk, CEO van Watermark: “Met de aanstelling van Kees van Musscher halen we een uitstekende professional in huis met veel ervaring op salesgebied. Dat zal ons met name helpen bij het internationaal uitbouwen van onze activiteiten.”

--------------

Een afbeelding in hoge resolutie van Kees van Musscher is op te vragen via het e-mail adres watermark(at)whizpr.nl

Over Watermark Nederland
Watermark Nederland richt zich op het leveren en implementeren van standaard bedrijfsbrede softwareoplossingen bij middelgrote, nationaal en internationaal opererende bedrijven. Het uitgebreide aanbod bestaat uit verschillende ERP-, SCM- en CRM-oplossingen. Watermark is één van de weinige Nederlandse Microsoft-partners die zowel Microsoft Business Solutions-Navision, Microsoft Axapta als Microsoft CRM levert en implementeert. De expertise op dit gebied heeft Watermark inmiddels de Gold Certified Partner Status opgeleverd. Daarnaast werd het bedrijf in 2004 door Microsoft uitgeroepen tot EMEA Partner of the Year en is in 2005 benoemd tot Inner Circle-partner.

Watermark is een onderneming die vanuit Nederland in de afgelopen jaren is uitgegroeid tot een Europese organisatie met ruim 28 vestigingen in 12 landen en meer dan 1200 internationale klanten.

Nadere informatie over Watermark is te vinden op: www.watermark-europe.com en www.watermark.nl.

Voor meer informatie:

Watermark Nederland
Hans Broer
Telefoon 0318- 54 49 00
Hbroer(at)watermark-europe.com

Whizpr
Jeff Ronge
Telefoon 0317–410 483
Watermark(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 120 dagen
Watermark Nede.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR