ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 122 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Business Software Alliance start najaarsoffensief tegen illegaal softwaregebruik

Campagne 'www.maakdezaakinorde.nl', bedrijfsbezoeken en online Health Check Tool

Amsterdam, 5 september 2005 - De Business Software Alliance (BSA), het samenwerkingsverband van softwareleveranciers en hardwarepartners tegen illegale software, start vandaag een nieuwe campagne tegen het gebruik en de verspreiding van illegale zakelijke software. De campagne, getiteld 'Maak de zaak in orde', bestaat uit acties van de BSA op bedrijvenparken in 22 Nederlandse steden, een speciale website met een 'online Health Check Tool' en voorlichtingsactiviteiten. De campagne is het vervolg op de succesvolle bedrijvenparkcampagne van 2004. Het eerste bedrijvenpark dat de BSA dit jaar zal aandoen, ligt in de regio Amsterdam.

De BSA heeft met het oog op de nieuwe campagne een speciale website geopend - www.maakdezaakinorde.nl -, die bedrijven informeert hoe ze hun software veilig en legaal kunnen beheren. Recent onderzoek van IDC wees uit dat gemiddeld 30% van de software die in Nederland wordt gebruikt, illegaal is. In veel gevallen blijkt dat ondernemingen onbewust gebruikmaken van illegale software. Op de website vinden bedrijven daarom een online health check tool waarmee ze makkelijk en snel kunnen nagaan hoe groot het risico is dat ze lopen op het vlak van softwaremanagement. Ook geeft de tool praktische aanwijzingen voor effectief software asset management.

Ook heeft de BSA in het kader van de nieuwe campagne een stappenplan ontwikkeld voor correct en legaal softwarebeheer. Bedrijven wordt aangeraden om de volgende stappen te nemen.

1. Centraliseren van software-inkoop en -distributie.
2. Aanstellen van een software asset manager.
3. Starten met bedrijfsbrede inkoop.
4. Vaststellen van beleidsregels en -procedures.
5. Controleren van het bestaande softwaregebruik.
6. Creëren van een software asset management database.
7. Continu beheren van de software.

De BSA Website biedt al geruime tijd gratis tools voor softwareaudits, tips over hoe om te gaan met softwarelicenties en een lijst van aanbieders van oplossingen voor software asset management. Zo kunnen bedrijven voldoen aan wettelijke regels en is een veilig en legaal gebruik van software gewaarborgd. Naast de nieuwe campagne blijft de BSA werken aan de reguliere bestrijding van illegaal softwaregebruik door middel van controles en juridische procedures.

###

Business Software Alliance (BSA)
De Business Software Alliance (BSA) richt zich op het bevorderen van een veilige en legale digitale wereld. De BSA fungeert als spreekbuis van de commerciële softwaremarkt en hardwarepartners in de richting van overheden en de internationale markt. Leden van de organisatie behoren tot de snelst groeiende industrie ter wereld. De BSA-programma's ondersteunen technologie-innovatie op basis van educatie en beleidsinitiatieven die bescherming van auteursrechten, cyber-beveiliging, handel en e-commerce bevorderen. BSA-leden zijn onder andere Adobe, Apple, Autodesk, Avid, Bentley Systems, Borland, CNC Software/Mastercam, Internet Security Systems, LMS, Macromedia, Mamut, McAfee, Microsoft, Microstar, Nemetschek, OVG, PTC, SolidWorks, Sybase, Symantec, The MathWorks, UGS, VERITAS Software en WRQ. Voor meer informatie: www.bsa.org/netherlands.


Verstreken tijd: 21 jaar en 122 dagen
BSA | The Soft.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu