ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 44 dagen geleden)
Bedrijf:

Deli XL kiest Mavim SIS voor verdere professionalisering bedrijfsvoering

Transparante processen leidraad voor toekomstige groei

Noordwijk, 26 juli 2005 - Deli XL, totaalleverancier voor de foodservicemarkt in de Benelux, heeft voor Mavim SIS gekozen voor verdere professionalisering van de bedrijfsvoering. Met dit softwareprogramma is het bedrijf in staat de processen snel en goed vast te leggen. De transparantie die hierdoor ontstaat, maakt het mogelijk de toekomstige groei van Deli XL in goede banen te leiden.

Mavim SIS maakt alle aspecten van de bedrijfsvoering inzichtelijk. De beschrijving van de huidige situatie levert Deli XL het voordeel dat alle medewerkers weten wat hun taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden zijn. En hoe zij die taken moeten uitvoeren, op welk moment en met welke hulpmiddelen. Door ook de gewenste, toekomstige bedrijfsvoering in Mavim SIS te beschrijven, krijgt Deli XL inzicht in de veranderingen die hiervoor noodzakelijk zijn.

“We waren op zoek naar een degelijk en slagvaardig hulpmiddel om onze processen in kaart te brengen. Mavim SIS is als favoriet naar voren gekomen. Voornaamste redenen hiervoor zijn de gebruiksvriendelijkheid en de meertaligheid, gecombineerd met een brede en flexibele toepasbaarheid van de software”, aldus Boudewijn Heineman, manager Finance en Control van Deli XL.

Over Deli XL
Deli XL is een totaalleverancier voor de foodservicemarkt. Het bedrijf levert dagelijks zo’n 35.000 artikelen -  onderverdeeld in vers, kruidenierswaren, diepvries en non-food - in grootverpakking aan circa 30.000 bedrijven en instellingen. Bijvoorbeeld ziekenhuizen, verzorgingstehuizen, bedrijfsrestaurants, horecabedrijven, dierentuinen, themaparken, bungalowparken, congrescentra, benzinestations, gemakswinkels, etc. Het bedrijf is ook actief in België. Deli XL heeft rond de 2.000 medewerkers. Kijk voor meer informatie op: www.delixl.nl.

Over Mavim
Mavim is de ontwikkelaar en leverancier van Mavim SIS, een softwarepakket waarmee werkprocessen zichtbaar en beheersbaar worden. Met dit programma wordt beleid verankerd in procedures en afspraken. Het maakt zichtbaar wie wàt doet op welk moment, op welke manier en waarom. Bovendien kan het programma de effecten van mogelijke wijzigingen in een werkproces laten zien. Dus nog ruim voordat deze feitelijk worden doorgevoerd. Veranderingen ter verbetering van de efficiency kunnen daardoor met veel minder risico worden geïmplementeerd. Mavim heeft nu ruim 125.000 licenties uitstaan bij meer dan 700 klanten in het bedrijfsleven, de overheid en semi-overheid. Zoals diverse ministeries, provincies en gemeenten. Maar ook bij TNT, T-Mobile, Eneco, Interpay en UMC Utrecht. Kijk voor meer informatie op: www.mavim.com.


Verstreken tijd: 21 jaar en 44 dagen
Mavim BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl