www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 17 dagen geleden)
Bedrijf:

BEA Systems neemt Systinet Registry op in Aqualogic productfamilie

Hilversum, 14  juli 2005. Systinet, toonaangevend software leverancier van Service Oriented Architectures (SOA) Governance en Lifecycle Management oplossingen kondigt aan dat BEA Systems de Systinet Business Service Registry zal gaan verkopen als onderdeel van de BEA AquaLogic productfamilie. Onder de voorwaarden van deze wereldwijde overeenkomst zal BEA de Systinet Business Service Registry opnemen in deze, onlangs aangekondigde, productfamilie voor service georienteerde architecturen onder de naam BEA Aqualogic Service Registry.

De Systinet Registry slaat diverse gegevens rond de service op in een centrale business service registry. Informatie over de lokatie van de service, de eigenaar van de service, de versie van de service, of deze service in produktie is, hoe deze moet worden aangeroepen, regelgeving over deze service (zoals de mate van beveiliging, Management, Service Level Agreements) zijn enkele voorbeelden . De Systinet Business Service Registry is de enige registry dat de laatste specificaties van UDDI V3 ondersteund.  BEA heeft voor de Systinet Business Service Registry gekozen vanwege de unieke mogelijkheden voor business service governance en lifecycle management.

“Onze klanten zijn op zoek naar een simpele, snelle en op standaarden gebaseerde benadering om een SOA succesvol te ontwerpen en te beheren. De Systinet Registry is hierin een kritisch onderdeel”, aldus Mark Carges, CTO van BEA Systems. “We hebben voor Systinet gekozen omdat ze al enkele jaren de toon zetten in SOA en web service technologieën. Door het vergemakkelijken van integratie, inzetten en beheren van composite applicaties en services binnen een SOA zorgen Systinet en BEA ervoor dat de implementatietijd van een SOA significant wordt verkort’.

“De samenwerking tussen BEA en Systinet is een bewijs dat we met onze technologie en bedrijfsstrategie op de juiste weg zitten”, aldus Norbert Heijke, Sales & Marketing Director van Systinet Northern and Central Europe. Een business services registry is een essentieel onderdeel van een op services gebaseerde architectuur. Het besluit van BEA om de Systinet Business Service Registry te gaan wederverkopen bevestigd dat we met de Systinet Business Service Registry een toonaangevende positie innemen in de markt.”

Over Systinet
Systinet, opgericht in 2000, biedt de basis voor service-georiënteerde architecturen. Met Systinet’s bewezen en op standaarden gebaseerde producten kunnen IT-organisaties snel gebruik maken van bestaande IT-investeringen, heterogene systemen met elkaar laten communiceren, en IT beter in lijn brengen met bedrijfsprocessen. Klanten profiteren van een eenvoudiger en snellere manier om de flexibiliteit en slagkracht van IT te vergroten. Zij kunnen daarbij bestaande IT-middelen herbruiken en de waarde van service-georiënteerde architecturen maximaliseren. Systinet heeft ruim 150 Global 2000-klanten, waaronder Amazon.com, T-Mobile, Johnson & Johnson, BMC Software, Interwoven, JP Morgan, Motorola, Defense Information Systems Agency (DISA) en SAIC. Het hoofdkantoor van Systinet is gevestigd in Cambridge, MA; daarnaast heeft het bedrijf kantoren in Parijs en Amsterdam. Systinet heeft 150 werknemers.

www.systinet.com

Journalisten
Systinet
Norbert Heijke
T: +31 35 646 2630
E: norbert.heijke@systinet.com

Jibe! Marketing Services
Jolanda Prins
T:+31 20 686 6298
E: jprins@jibemarketing.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 17 dagen
Systinet Neder.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR