www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 10 dagen geleden)
Bedrijf:

Human Capital Group en Kluwer slaan handen ineen: Nationaal Beloningspakket biedt uniek inzicht in alle beloningen in Nederland

Er is uitkomst voor managers P&O die willen weten of kandidaten wel een marktconform salaris eisen. Of dat de salarissen in het eigen bedrijf wel te meten zijn met die van ondernemingen uit dezelfde sector of zelfs dezelfde regio. En altijd de meest actuele informatie bij de hand willen hebben over beloningsstructuren. Dat kan vanaf nu met het Nationaal Beloningspakket, een unieke uitbreiding van het toonaangevende Nationaal Beloningsonderzoek.

Daartoe is vandaag een overeenkomst getekend door Human Capital Group HR Strategies, Solutions & Implementations, onderdeel van Conclusion, en Kluwer dé uitgever in Nederland van vakinformatie voor de professional. Het Nationaal Beloningspakket is een uitbreiding op het gezaghebbende Nationaal Beloningsonderzoek dat 12 april a.s. voor de tiende keer van start gaat.

Het door Kluwer en Human Capital Group vormgegeven Nationaal Beloningspakket zal bestaan uit vier diensten (zie hieronder) waaronder het zogenoemde online instrument de Beloningsnavigator. Daarmee kan doelgericht specifieke beloningsinformatie worden opgevraagd over de circa 160 in het Nationaal Beloningsonderzoek opgenomen functies. Hiermee kan de beloning van medewerkers direct worden vergeleken met beloningsgegevens van bedrijven uit dezelfde sector, regio, personeelsomvang en leeftijd van de functionaris.

Beloningstrends

Daarnaast wordt in het Rapport Trends & Analyses Nationaal Beloningsonderzoek verslag gedaan van de analyses die Human Capital Group uitvoert op de gegevens van het Nationaal Beloningsonderzoek 2005. Hierbij wordt informatie over beloningsstructuren weergegeven en beloningstrends gesignaleerd en geanalyseerd. [dit stuk niet vet]

In het Praktijkboek Belonen wordt het onderwerp 'belonen' door een keur van onafhankelijke beloningsspecialisten vanuit verschillende invalshoeken belicht.

Als laatste is er de elektronische nieuwsbrief 'Belonen', die vier keer per jaar per e-mail wordt verstuurd. Deze nieuwsbrief bevat informatie over alle actuele ontwikkelingen op het terrein van belonen. Een deskundige redactie zal hierin gedurende het jaar de actualiteit, wet- en regelgeving volgen en de belangrijkste bevindingen vastleggen.

Volgens uitgever Henriëtte Emmelot van Kluwer "komt in dit samenwerkingsverband de informatie van de onafhankelijke redacties van Kluwer samen met de actuele marktinformatie van het Nationaal Beloningsonderzoek en wordt deze aangevuld met de analyses en empirische getoetste inzichten van de Human Capital Group."

Michel Verspui, directeur van de Human Capital Group wijst op het praktisch nut voor de gebruiker van de informatie: "Deze trendsettende samenwerking tussen Human Capital Group en Kluwer levert onder één noemer een veelheid aan samenhangende informatie uit verschillende bronnen voor de veeleisende professional."

12 April 2005 start de 10e editie van het Nationaal Beloningsonderzoek waarvan de resultaten worden opgenomen in het Nationaal Beloningspakket. Meer informatie over het Nationaal Beloningspakket en het Nationaal beloningsonderzoek kunt u vinden op www.nationaalbeloningsonderzoek.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 10 dagen
Human Capital .. contact  

+31 (0) 30 - 219 38 00
info@hucag.nl
www.hucag.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl