ATMP, Vertis en AQUAGIS hebben gezamenlijk een nieuw belastingsysteem ontwikkeld voor de gemeenten. Dit systeem draagt de naam GemTax en wordt gelanceerd op de VNG belastingconferentie die op 22 en 23 maart 2005 plaatsvindt in Veldhoven.
GemTax is het eerste integrale belastingsysteem waarbij de drie pijlers – Basisregistratie (inclusief het gebruik van geografische informatie), de WOZ-waardebepaling en het heffen en innen – in één systeem zijn ondergebracht. Daardoor verbetert de kwaliteit van het belastingproces sterk en kan dit proces efficiënter en effectiever worden uitgevoerd. GemTax is modulair opgebouwd vanuit bewezen en standaardtechnologieën en is beschikbaar voor de onroerende zaakbelastingen (OZB), afvalstoffenheffingen en rioolheffing. De overige gemeentelijke belastingen – waaronder honden-, reclame-, precario- en toeristenbelasting – kunnen optioneel worden toegevoegd.
Het systeem wordt ontwikkeld en geïmplementeerd door ATMP, Vertis en AQUAGIS. In GemTax bundelen zij hun kennis en ervaring op het gebied van informatievoorziening rond de heffing- en invorderingsprocessen van gemeenten.
Voor meer informatie:
Paul van Duyse, Nico Andressen of Harry Rikken:
Telefoon: (036) 532 17 99
E-mail: info@gemtax.nl
Internet: www.gemtax.nl
GemTax
Postbus 60127
1320 AC ALMERE
Tevens willen wij u van harte uitnodigen voor de presentatie van GemTax op de
VNG-Belastingconferentie. De presentatie vindt plaats op 22 maart vanaf 16.00 uur in zaal 20 van de Koningshof in Veldhoven.
Klik hier voor meer informatie over de VNG-Belastingconferentie
Achtergrondinfo
ATMP:
ATMP verleent diensten aan gemeenten en waterschappen bij de uitvoering van alle aspecten van de Wet WOZ, de gemeentelijke en waterschapsheffingen, vastgoedbeheer, financiën en management. Het in eigen beheer ontwikkelde software pakket, de WOZ-BOX, kenmerkt zich door gebruiksvriendelijkheid. Ook op het gebied van controles en bestandsopbouw/handhaving voor de diverse gemeentelijke heffingen zijn software pakketten ontwikkeld.
Vertis:
Vertis ontwikkelt bedrijfsondersteunende informatiesystemen op basis van de Oracle E-Business Suite. Daarnaast is Vertis Oracle-specialist op gebied van basisregistraties, systeemintegratie, workflow, datawarehousing, rapportage, database- en applicatiebeheer.
AQUAGIS:
AQUAGIS ontwikkelt bedrijfsondersteunende informatiesystemen op basis van GIS-technologie. Daarnaast is AQUAGIS technologie specialist op het gebied van rapportage (Business Objects), kadaster, vastgoed en basisregistraties. Materiedeskundigheid in meerdere sectoren van de (lokale) overheden.