ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 95 dagen geleden)

Opnieuw uitbreiding TietoEnator STP Business Consultants team

Amersfoort, 3 februari 2005 – Sinds eind 2004 is Marc Verhage werkzaam als STP Business Consultant bij TietoEnator Consulting - expert op het gebied van processen en technologie voor optimale klantcontacten. Gezien de grote vraag naar de consultancy-diensten van TietoEnator zoekt het bedrijf op dit moment ten minste drie nieuwe Consultants voor de uitbreiding van dit team.

Straight Through Processing (STP) is de naam die TietoEnator geeft aan het doorlichten van de processen binnen een organisatie, te beginnen bij het contact center. In een STP traject worden inefficiënties opgespoord en vervolgens opgelost. De STP aanpak is praktijkgericht en de oplossingen zijn vaak eenvoudig te realiseren. Enkele voorbeelden: het herverdelen van werk tussen afdelingen, voorkómen dat gegevens moeten worden overgetypt of het uitvoeren van controles vóórdat een proces wordt opgestart. Door het stroomlijnen van de processen worden klanten beter en sneller geholpen, terwijl een organisatie kosten kan besparen.

Marc Verhage heeft de juiste achtergrond om de opdrachtgevers van TietoEnator hierin te ondersteunen. Zijn ervaring op het gebied van Business & ICT heeft hij in de laatste acht jaar opgedaan in diverse projecten en projectorganisaties, onder meer in de telecom sector. De rode draad in zijn werk tot nu toe was het - samen met gebruikers - vaststellen van de business behoefte en het vertalen van deze behoefte naar oplossingen. De resultaten hiervan werden vervolgens onder zijn leiding geïmplementeerd.

Zijn theoretische kennis deed hij voor die tijd op tijdens zijn studie Technische Bedrijfskunde aan de TU Eindhoven; een studie die hij volgde naast zijn werk als Officier bij de Koninklijke Marine.

Bjorn de Hoon is adjunct-directeur van TietoEnator en verantwoordelijk voor het STP Business Consultants team. Hij zegt: “Marc Verhage is nog maar net bij ons begonnen en is nu al gestart met zijn eerste STP inventarisatie-traject. Sinds de oprichting van het team merken we in al onze gesprekken met onze opdrachtgevers dat ons STP aanbod voorziet in een behoefte. Vooral voor de financiële dienstverleners, telecombedrijven en nutsbedrijven verwachten we grote resultaten van onze STP trajecten. Ik verwacht in 2005 dan ook een explosieve groei van de afdeling. Daarom zijn we hard op zoek naar ten minste drie ervaren nieuwe collega’s.”

Over TietoEnator
Het Finse bedrijf TietoEnator is met circa 14.000 medewerkers en een netto omzet van ruim 1,3 miljard Euro, één van de leidende spelers in Europa op het gebied van hoogwaardige IT-diensten.

De diensten omvatten onder meer advisering, systeemontwikkeling en systeemintegratie. Daarnaast behoort het operationeel beheer van systemen tot de kernactiviteiten van TietoEnator en beschikt TietoEnator over een eigen support organisatie, die gedurende 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar is.

De Nederlandse vestiging van TietoEnator is onderdeel van de divisie Banking & Finance. Het bedrijf heeft zich sinds de oprichting in 1993 toegelegd op het oplossen van vraagstukken op het gebied van contact management en bedrijfsprocessen.

Voor meer informatie en ander fotomateriaal:

TietoEnator Consulting
www.tietoenator.nl
Harry van Someren
tel. 033 45 36 200
harry.vansomeren@tietoenator.nl

Goldlevel Marketing and Communications
Cecile Spijk
tel. 033 45 36 234
cecile.spijk@goldlevel.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 95 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR