ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 140 dagen geleden)

Windows IT Pro kent 2004 "Editors' Choice Award" toe aan Captaris

Internationale erkenning voor workflow management oplossing

Nieuwegein, 7 december 2004 - Het Amerikaanse maandblad Windows IT Pro heeft Captaris Workflow Solution (voorheen Teamplate Workflow) uitgeroepen tot winnaar in de categorie Productivity and Collaboration van de 2004 Windows IT Pro Editors' Choice Awards.

Captaris Workflow Solution stroomlijnt bedrijfsprocessen en verhoogt de productiviteit door de communicatie- en informatiestromen intern met business teams en extern met klanten en toeleveranciers te verbeteren. De bekroning werd toegekend tijdens het Microsoft IT Forum 2004 in Kopenhagen.

"Erkenning van technische experts in de industrie is een eer en het is het ultieme goedkeuringsstempel voor de producten die hebben gewonnen", zegt Peg Miller, adjunct-uitgever van Windows IT Pro. "De Windows IT Pro Editors' Choice Awards zijn in het leven geroepen als een manier om toonaangevende technologiebedrijven industriebrede waardering te geven voor de ontwikkeling van innovatieve producten en diensten. Met de bekroningen erkennen we uitzonderlijke leveranciers die producten en diensten hebben ontwikkeld die in de IT-gemeenschap het verschil maken."

"Captaris Workflow Solution is een belangrijke stap naar de werkelijke automatisering van de organisatie. Het kan er voor zorgen dat bedrijfsprocessen die alleen bestonden als een verouderd diagram of een stuk tekst, omgezet worden in een geautomatiseerde werkstroom", aldus Adam Carheden, redacteur Products and Technology van Windows IT Pro.

"Met Captaris Workflow Solution kunnen bedrijven van elke grootte de efficiency en effectiviteit van hun organisatie vergroten door het automatiseren van de bedrijfsprocessen en zo concurrentievoordeel, operationele uitmuntendheid en naleving van wet- en regelgeving bereiken. We zijn erg blij met de erkenning van de industrie en we blijven doorgaan met het bouwen van marktleidende software voor bedrijven wereldwijd", voegt Jürgen Stephan, Vice President Global Marketing van Captaris toe.

Over Windows IT Pro
Windows IT Pro verscheen voor het eerst in 1995 en is een toonaangevende publicatie voor de Windows IT-gemeenschap. Sindsdien is het blad uitgegroeid tot een informatie netwerk dat naast een magazine bestaat uit drie gedrukte nieuwsbrieven, 12 elektronische nieuwsbrieven op aanvraag, websites en evenementen zoals webseminars, road shows, beurzen en conferenties. Het magazine heeft 102.000 betalende abonnees en er worden elke maand meer dan 2.3 miljoen automatiseerders bereikt via het Windows IT Pro-netwerk. Het magazine verschijnt in 13 talen en wordt in 180 landen gelezen.

Meer informatie is te vinden op www.winmag.com/pressroom/ en www.penton.com.

Over Captaris
Captaris (NASDAQ: CAPA), opgericht in 1982, is een vooraanstaand leverancier van oplossingen voor het distribueren van bedrijfsinformatie, die de berichtenstroom, data en documenten binnen een organisatie integreren, verwerken en automatiseren. Captaris levert in samenwerking met vooraanstaande technologiebedrijven een complete reeks producten en diensten, via een wereldwijd distributienetwerk. Het bedrijf heeft ruim 80.000 systemen geïnstalleerd in 44 landen, onder andere bij 93 van de Fortune 100-bedrijven, die met de oplossingen van Captaris de kosten terugbrengen en de prestaties van hun bedrijfskritische informatiesystemen verhogen.

Het hoofdkantoor van Captaris is gevestigd in Bellevue (VS). Het bedrijf heeft ook vestigingen in de Verenigde Staten (Portland, Tuscon), Canada (Calgary), Zwitserland, Groot-Brittannië, Duitsland, Hong Kong, Australië en Dubai. Het Europese hoofdkantoor bevindt zich in Nieuwegein. Meer informatie is te vinden op www.captaris.com.

Dit persbericht is ook te downloaden op www.mcsonline.nl/pers.

Voor meer informatie:
Monogram Communication Strategies (MCS) BV, Natasja la Lau, telefoon (0)23 562 82 08, e-mail: natasjal@monogram.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 140 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu