Orbis Software Benelux, distributeur van Orbis TaskCentre™, introduceert nog voor het einde van het jaar een nieuw licentiemodel. “Als marktleider op het gebied van Alerting en Automation Software willen wij middels dit nieuwe model onze positie in de markt verder uitbouwen en verstevigen”, aldus Gerard Maeijer, Commercieel directeur. “Dit nieuwe model maakt het TaskCentre™ nu ook bereikbaar voor het MKB en wij willen ons partnerkanaal dan ook in 2005 sterk uitbreiden om deze markt te bedienen”.
Het Orbis TaskCentre™ is pakket onafhankelijk en werkt samen met iedere ODBC benaderbare database. Het TaskCentre™ is in staat om processen verder te optimaliseren of zelfs geheel over te nemen. Kernpunten van het product zijn o.a:
- Bewaking en sturing van kritische bedrijfsprocessen (Alerting)
- Automatisch versturen van documenten (orderbevestigingen, facturen, etc.) per e-mail, fax, EDI, XML, etc.
- Integreren van en uitwisseling van data tussen verschillende databases
- Automatisch genereren en distribueren van managementrapportages
- Automatisch genereren en publiceren van HTML documenten
- Automatisch genereren van management dashboards
- Initiëren van Workflow systemen
“Het nieuwe model is binnen ons partnerkanaal met veel enthousiasme ontvangen. Ook onze bestaande gebruikers, waarvoor een overgangsregeling is naar het nieuwe model, reageren uiterst positief”.
Voor meer informatie over het Orbis Partnerprogramma kunt u contact opnemen met:
Orbis Software Benelux b.v.
De Zaale 11
5612 AJ Eindhoven
Telefoon: 040-2390880
Contactpersonen:
Loe Hameleers
Gerard Maeijer
Website: www.orbis-software.nl
e-mail: verkoop@orbis-software.nl