ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 105 dagen geleden)

Intermec Technologies breidt Benelux verkoopteam uit

Nijmegen, 3 november 2004 - Intermec Technologies, één van de belangrijkste aanbieders van producten, systemen en diensten voor supply chain management, heeft zijn verkoopteam uitgebreid. Vanaf heden zal Johan Livens als projectmanager het Benelux-verkoopteam ondersteunen.

De verantwoordelijkheden van Johan Livens bevatten onder andere het ondersteunen van de verkoopafdeling tijdens het gehele pre-sales traject. Tevens zal hij verschillende software, product, programmering en applicatietrainingen geven aan business partners en klanten.

“Intermec is een internationaal georiënteerd bedrijf dat marktleider is op zijn gebied. Met het groeiend belang van automatische identificatie zal de rol van Intermec blijven toenemen. Dit biedt nieuwe mogelijkheden voor het bedrijf en dus aan zijn werknemers. Dat maakt het extra aantrekkelijk om een nieuwe uitdaging bij deze firma aan te gaan,” aldus Johan Livens.

Tijdens zijn loopbaan heeft Johan reeds verschillende technische en commerciële functies bekleed bij gevestigde internationale bedrijven waaronder Siemens, Telecom Finland International, Sonera Zed en 3Com. Voordat hij bij Intermec aan de slag ging, was hij gedurende 3 jaar Product Manager Mobile Data voor Proximus N.V.

Voor meer informatie:

Intermec Technologies Benelux BV
Monique Wouters
Tel.: +31 (0)24 – 372.3146
Fax: +31 (0)24 – 372.3195
monique.wouters@intermec.com
Website: www.intermec.nl / www.intermec.be

PRZence
Laureen Dix
Tel. +31 (0)24-641.7383
Laureen.Dix@PRZence.com

Over Intermec
Intermec Technologies Corp. Maakt onderdeel uit van UNOVA Inc. en levert wereldwijd toonaangevende oplossingen voor logistieke productafhandeling. Het bedrijf produceert en integreert hard- en software voor wired en wireless data-acquisitie, zoals Intellitag® RF/ID (radio frequency identification), mobiele computersystemen, barcode-printers en labels. De producten van Intermec worden in vele bedrijfstakken gebruikt om de productiviteit, de kwaliteit en reactiesnelheid van zakelijke processen te verbeteren: van goederenstroombeheer en enterprise resource planning tot en met buitendienstverkoop en service op locatie.


Verstreken tijd: 22 jaar en 105 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR