ABAS Software AG, een leidende ERP leverancier voor ERP oplossingen voor Midden en Klein Bedrijf, heeft vandaag een officiële verklaring getekend met vTA International, een ICT onderneming uit Alphen aan den Rijn, om ERP oplossingen voor midden en klein bedrijf aan te bieden.
In het kader van de overeenkomst tussen ABAS Software AG en vTA zal een nieuw bedrijf worden opgezet genaamd ABAS Business Solutions Nederland B.V. voor marketing, verkoop en ondersteuning van de ABAS Software AG suite aan oplossingen: abas ERP, abas Trade en abas eB.
“België en Nederland zijn landen met een geweldig potentieel voor ABAS, potentiële klanten tonen veel interesse in ABAS Business Software oplossingen. ABAS werkt hard aan het uitbreiden van hun business activiteiten in alle Europese landen.”, zegt Werner Strub, directeur van ABAS Software AG.
Midden en klein bedrijf in Nederland en België kan nu eindelijk werken met een volledige ERP oplossing wat voldoet aan de eisen voor flexibiliteit en volledigheid om hun efficiency te verhogen met een product dat ‘value for money’ biedt.” Zegt Leen van Toor directeur van vTA International.
Over vTA International.
vTA international levert sinds 1996 ICT producten en diensten aan grote internationaal opererende bedrijven. In 2003 is vTA een nieuwe richting ingeslagen door zich tevens op de ERP markt te begeven. Resultaat daarvan is de ondersteuning van abas business software in Nederland en België voor MKB.
vTA is gespecialiseerd in migraties en conversies van applicaties en systemen, ontikkeling en beheer projecten en ERP oplossingen. Kernexpertise van vTA is: Linux, z/OS, Adabas, DB/2 en Abas-ERP. vTA is partner van o.a. Software AG, Fujitsu-Siemens, Treehouse Software Inc. en ABAS Software AG.
Contact:
vTA International
Henry Dunantweg 9
2402 NM Alphen aan den Rijn
Tel: +31-(0)172-417464
info@vta-international.com
www.vta-international.com
Kom naar de persconferentie / introductie bijeenkomst op 2 november in Het Golden Tulip Hotel in Alphen aan den Rijn! Meld je daarvoor aan bij vTA.