www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 102 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: CFF Communications

St. Elisabeth Ziekenhuis kiest voor Oracle E-Business Suite

Tilburgs ziekenhuis wordt negende EBS-gebruiker in de Nederlandse ziekenhuissector

Amsterdam, Oracle Openworld, 22 september 2004 - Het St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg (EZ) gaat gebruik maken van Oracle E-Business Suite (EBS) voor de ondersteuning van zijn bedrijfsondersteunende processen. Daarvoor schaft het EZ de EBS-modules voor financiën, projecten, inkoop, logistiek, human resources en salarisadministratie aan.
 
Het EZ wordt daarmee het negende ziekenhuis in Nederland dat overstapt op Oracle EBS en tevens het eerste algemene ziekenhuis dat Oracle Payroll voor salarisadministratie gaat gebruiken. Oracle-partner Arinso zal de implementatie van de modules voor human resource management en salarisadministratie begeleiden en tevens ondersteunende diensten leveren aan het EZ, waaronder de verwerking van salarisstroken en het onderhoud van CAO's.
 
"We zijn met name gecharmeerd van de verregaande integratiemogelijkheden van de E-Business Suite toepassingen", aldus Marjolijn Kalsbeek, projectmanager bij het EZ. "Bovendien laat Oracle zien dat het niet alleen veel kennis heeft van de ziekenhuisbranche, maar ook bereid is daar verder in te investeren. Voor ons is Oracle een uitstekende partner."
 
"Ziekenhuizen stellen zeer hoge eisen aan hun IT-infrastructuur, omdat uiteindelijk alles draait om de zorg voor patienten", aldus drs. Otto M. van der Tang, director market development healthcare bij Oracle Nederland. "De keuze van het EZ bevestigt opnieuw dat Oracle als geen andere partij begrijpt waar het in de zorgsector om gaat: het optimaal organiseren van de processen zodat de kwaliteit van zorg verbetert, maar ook besparingen gerealiseerd kunnen worden. Wij zijn verheugd met het vertrouwen dat het Elisabeth Ziekenhuis, als toonaangevende zorgaanbieder, ons schenkt."
 
St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg
Het St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg is een groot algemeen ziekenhuis met 2.780 werknemers en 673 bedden. Het heeft een verzorgingsgebied van 435.000 inwoners en een bovenregionale functie voor negen specialismen. De afdeling Radiochirurgie van het EZ is uniek in Nederland en trekt patiënten uit het hele land. Voor meer informatie: www.elisabeth.nl

Oracle
Oracle is 's werelds grootste leverancier van bedrijfssoftware. Voor meer informatie: www.oracle.com

# # #
 
Trademarks
Oracle is a registered trademark of Oracle Corporation and/or its affiliates. Other names may be trademarks of their respective owners.
 
Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met:
 
Gerhilde Ammerlaan van Oracle Nederland BV
Tel: +31 (0)30 669 9818
E-mail: gerhilde.ammerlaan@oracle.com

Marieke van Zuien van LEWIS Communicatie BV
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: mariekev@lewispr.com

Recent van Oracle Nederland  
Oracle en NetSuite lanceren AI-oplossing voor restaurantbeheer

Oracle brengt Java 26 uit

Oracle Red Bull Racing verlengt titelsponsorschap met Oracle

Verstreken tijd: 22 jaar en 102 dagen
Oracle Nederla.. contact  

+31 030 669 9000
www.oracle.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR