www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 98 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

The MathWorks toont Model Based Design tijdens D&E event 2004

Gouda - 15 september 2004 - The MathWorks, ontwikkelaar van technisch-wetenschappelijke software gespecialiseerd in het oplossen van numerieke vraagstukken, is spreker op de 6de editie van Design Automation & Embedded Systems. Tijdens dit evenement nemen ontwikkelaars en toepassers van embedded systems en high end elektronica ontwerp kennis van de laatste technologieën en wisselen er visies en ervaringen uit met vakgenoten.The MathWorks laat bezoekers kennis maken met Model Based Design, een projectmatige manier om ontwikkelprojecten nauwkeurig en snel te doorlopen.

Paul Lambregtse, Application Engineer bij The MathWorks, zal in zijn lezing duidelijk maken hoe Model Based Design de toenemende complexiteit van ontwikkelingsprojecten ondervangt. Deze design flow is het antwoord op het werken met verschillende ontwerpteams, die allen wijzigingen uitvoeren op het ontwerp en specificaties verschillend interpreteren. Op basis van een 'behaviour Model', in plaats van papieren specificaties, voegen meerdere teams hun werk toe aan het model waarbij een continue validatie mogelijk is naar het gewenste gedrag van het model.

Het seminar wordt gehouden in het Evoluon te Eindhoven op 29 september 2004. Voor meer informatie en gratis inschrijving kunt u terecht op: www.fhi.nl/d&e.


Over The MathWorks
The MathWorks is toonaangevend op het gebied van technical computing software. Wereldwijd zijn er ruim één miljoen gebruikers in de industrie, de overheid, onderzoekslaboratoria, financiële instellingen en universiteiten. Deze professionals zijn werkzaam binnen vele industrieën waaronder de aerospace, automobielindustrie, telecom, machinebouw, procesindustrie, elektronica, biotechnologie en de farmaceutische industrie. Zij, en een nieuwe generatie engineers en wetenschappers in opleiding, rekenen op The MathWorks omdat MATLAB en Simulink de meest fundamentele tools zijn voor hun engineering- en onderzoekswerkzaamheden. Op deze basisproducten is een groot aantal uitbreidingen beschikbaar voor diverse applicatiegebieden zoals beeld- en signaalverwerking, processimulatie en optimalisatie. Daarnaast levert The MathWorks aanvullende diensten, zoals technische ondersteuning, (on-site) trainingen en consultancy. Het Benelux kantoor van The MathWorks is gevestigd in Gouda. Meer informatie is te vinden op www.mathworks.nl.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marcommit
Purdey Horbach
Tel. 035 - 582 27 30
purdey@marcommit.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 98 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
MathWorks contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl