www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 69 dagen geleden)
Bedrijf:

EEN LEVEN NA DIT LEVEN VOOR UW PC?

In de wereld van de computers gaat alles razendsnel. PC' s zijn standaard voorzien van Windows XP. Nieuwe mogelijkheden stellen voortdurend andere eisen aan hardware en software: computers worden steeds krachtiger, steeds sneller.

Alleen jammer van al die machines die bedrijfseconomisch verouderd zijn maar technisch nog heel goed mee kunnen....Stichting PC & Werk heeft een goed plekje op het oog voor uw verouderde PC' s. Wij zijn ervan overtuigd dat er werk aan de winkel is op het gebied van hergebruik van computers: In het kader van ons werkgelegenheidsproject verzamelen wij verouderde computers en hun randapparatuur in om ze weer geschikt te maken voor hergebruik. De gelden die hierbij vrijkomen steken we in het opleiden en begeleiden van mensen die in de W.A.O. zitten en/of een W.W.uitkering hebben. Hiermee hopen wij te bereiken dat deze mensen terug kunnen keren in de arbeidsmarkt!

Als afzetgebied denken wij aan non-profit organisaties en mensen met een krappe beurs die minder hoge eisen stellen dan u als professional.

Binnen scholen, verenigingen en stichtingen kunnen uw oude computers weer een nieuw en zinvol leven beginnen nadat wij ze voor een heel zacht prijsje hebben opgeknapt. Doordat wij de computers nakijken en eventueel data vrij kunnen maken, hoeft u uw automatiseringsafdeling hiervoor
niet meer in te zetten.

Ook kunnen wij bijvoorbeeld afspraken maken over verkoop van uw hardware aan uw eigen personeel.

Concreet zoeken wij een aantal middel- en grote bedrijven die structureel (eventueel tegen een vergoeding) afgeschreven hardware willen afstaan aan de stichting. Uw bedrijf zou ons daarbij kunnen helpen.

Bent u ervoor in om uw afgeschreven PC een zinvolle bestemming te geven? Doe dan mee en laat alvast een inventarislijst opmaken van uw oude machines en hun randapparatuur. Wilt u liever eerst meer informatie, neem dan contact met ons op.


Verstreken tijd: 22 jaar en 69 dagen
Stichting PC &.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu