www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 22 dagen geleden)

CMS in opmars

  • Marktleider in CMS: van callcenter tot kennis management oplossing
  • Smartsite VAR’s scoren nieuwe klanten voor zowel intranet- als internetsites

Delft, augustus 2004 -  Smartsite B.V., maker en leverancier van Smartsite content management software (CMS), heeft haar marktaandeel in Nederland in de recente periode aanzienlijk verstevigd. Volgens toonaangevende marktonderzoekers op dit terrein neemt het product Smartsite een leidende positie in wanneer het gaat om het beheren van de processen rondom het vergaren en verspreiden van informatie via het web. 

Nieuwe gebruikers van de Smartsite werden onder meer:

KNLTB (Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis bond)
Smartsite’s  Value Added Reseller LECTRIC uit Zaltbommel zal eind dit jaar het nieuwe intranet opleveren. De KNLTB heeft circa 150 werknemers in dienst. Daarnaast worden veel inspanningen verricht door circa 500 vrijwilligers op landelijk, regio- en districtsniveau. Onder deze vrijwilligers is vorig jaar een onderzoek gehouden naar de behoefte aan een intranet als ondersteunend middel voor effectieve communicatie. Van de respondenten vond 74% het een goed initiatief om een intranet op te zetten.

Gemeente Zutphen en Gemeente Voorst
Gemeente Zutphen en Gemeente Voorst zijn nieuwe klanten in de overheidssector van Smartsite’s Value Added Reseller Seneca Web Development uit Delft. Bij beide gemeenten gaat het om zowel een internet als een intranet website. Hiermee nadert het aantal gemeenten dat Smartsite gebruikt het aantal van 50 waar onder de 4 grootste gemeenten.

Boekel De Nerée
Boekel De Nerée heeft de overeenkomst getekend met Smartsite’s value added reseller, iLLUMiON, voor de levering en implementatie van het intranet. Voorafgaand aan deze order is door Boekel De Nerée een uitgebreide marktoriëntatie verricht. iLLUMiON heeft in samenwerking met de afdeling kennis en informatie van Boekel De Nerée diverse brainstormsessies verzorgd. Uit deze sessies zijn belangrijke zaken naar voren gekomen die als input hebben gediend voor een nadere functionele specificatie.

In de komende periode zal iLLUMiON,  binnen het intranet met 360 gebruikers, uitgebreide functionaliteit implementeren op basis van Smartsite 5.

Boekel De Nerée is een belangrijke speler in de zakelijke juridische dienstverlening.  De advocaten, notarissen en belastingadviseurs leveren  maatwerk aan tal van prominente nationale en internationale ondernemingen en organisaties. Kwaliteit, professionaliteit en efficiency staan daarbij centraal.

Mercedes Benz CAC
Het Customer Assistance Center van Mercedes Benz in Maastricht, heeft besloten haar Callcenter Kennisomgeving met Smartsite te gaan beheren.

Het MB CAC is verantwoordelijk voor contacten met alle bestuurders van een Mercedes Benz personenwagen, bus of vrachtwagen in Europa.

Vragen die het MB CAC beantwoordt, bestrijken het hele spectrum van waarvoor dient dat rode lampje in mijn Mercedes tot vragen over het nieuwste model in de S-klasse Om dit soort vragen snel en gericht te kunnen beantwoorden, zocht Mercedes Benz naar een oplossing waarmee alle beschikbare informatie, in verschillende formaten en in verschillende talen, ontsloten kon worden.

Na een intensief selectietraject kreeg Smartsite Value Added Reseller Detacom in Sittard de opdracht voor  de volledige implementatie van het Callcenter portaal.

Waterleidingmaatschappij Limburg (WML) heeft eveneens Detacom uitgekozen voor het bouwen van een internet- en intranetsite op basis van Smartsite.

Philips ETG
Philips Enabling Technologies Group heeft iLLUMiON de opdracht gegeven voor de levering en implementatie van een intranet op basis van Smartsite Enterprise Content Management. Philips ETG is een onderdeel van het wereldwijde Philips concern. De missie van deze divisie is het aanbieden van hightech fabricagecapaciteit en complete technologische of logistieke oplossingen. Voor de administratieve organisatie (ongeveer 1500 medewerkers) wil Philips ETG het intranet onderbrengen in een CMS.

Na uitgebreide evaluatie van de beschikbare systemen op de markt, is Philips tot de conclusie gekomen dat Smartsite het best passende systeem is.

Over Smartsite
Smartsite is een Nederlands softwarebedrijf, gespecialiseerd in content management. Smartsite ondersteunt (hoofd)redacteuren, websitebeheerders en ontwikkelaars met gebruiksvriendelijke gereedschappen. Die kunnen werkplekonafhankelijk worden ingezet voor maximale flexibiliteit. Versiebeheer en workflow zijn op zeer natuurlijke wijze geïntegreerd in de werkomgeving.

Circa 200 organisaties maken al gebruik van Smartsite. Duizenden redacteuren en content managers gebruiken dagelijks Smartsite om hun portals, internet- of intranetsite, WAP- of i-mode-toepassing te actualiseren. Maar ook voor andere publicatiekanalen wordt Smartsite ingezet.

Omdat het content managementsysteem gebruik maakt van open industriestandaarden, kan Smartsite worden opgenomen in een bedrijfsbrede oplossing. Uitwisseling met andere systemen geschiedt onder meer op basis van Webservices en XML. Eerder zijn koppelingen gerealiseerd met onder meer SAP, Navision en diverse document- en workflowmanagement systemen waaronder Hummingbird DM.

Voor meer informatie:

Smartsite BV (www.smartsite.nl)
Drs. Nico Stiemer RA (jnstiemer@smartsite.nl)
Elektronicaweg 33
2628 XG  Delft
telefoon: 015 – 2513720
fax: 015 – 2513721


Verstreken tijd: 22 jaar en 22 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl