www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 3 dagen geleden)

Afvalverwerker SHANKS kiest voor TEMTEC

Executive Viewer geïntegreerd met Web Services voor intuïtieve en snelle toegang tot analysemogelijkheden

‘s-Hertogenbosch - 23 juli 2004 -- De grootste onafhankelijke afvalverwerker van Europa – Shanks Group – maakt per direct gebruik van Temtec's Executive Viewer voor de toegang tot en analyse van operationele, financiële en verkoopgegevens. Temtec is een belangrijke aanbieder van intuïtieve self-service analyse- en rapportagesoftware voor business intelligence.

Flexibel delen van kennis
Shanks Group biedt reeds geruime tijd diensten voor afvalverwerking op maat aan bedrijven en huishoudens in Nederland, België en het Verenigd Koninkrijk. Doel is de omgeving schoon te houden en waardevolle materialen zoveel mogelijk te recyclen. Met 20 vestigingen, die klanten in heel Nederland bedienen, wilden de managementteams klantinformatie kunnen bijhouden en beschikken over betere managementinformatie.

"We maakten reeds gebruik van een business intelligence-oplossing die we in hoge mate hadden aangepast aan onze eisen. De flexibiliteit om tegemoet te komen aan onze steeds hogere eisen ontbrak echter", aldus Berry van der Schans, IT Director bij Shanks Nederland. "We zijn op zoek gegaan naar een oplossing die was voorbereid op het internet en snel en eenvoudig kon worden geïntegreerd met onze bestaande Lotus Notes-omgeving. Aangezien de oplossing zou worden gebruikt door medewerkers zonder specifieke technische achtergrond diende deze intuïtief te zijn."

Snelle implementatie en toegang tot informatie
Op dit moment hebben 125 gebruikers toegang tot Executive Viewer via een Lotus Notes internet-portal. De inzet van de software wordt geleidelijk uitgebreid naar alle activiteiten en vestigingen in Nederland. Hierdoor is informatie sneller beschikbaar en kunnen gegevens en kennis binnen de organisatie sneller worden gedeeld.

Van der Schans: "We hebben voor Temtec gekozen vanwege de combinatie van een intuïtieve front-end met ongelooflijk snelle toegang tot informatie. Sinds de implementatie kunnen we onze interne en externe klanten direct van alle gewenste informatie voorzien. Daarnaast hebben we beter inzicht in onze bedrijfsprestaties."

Temtec’s Sales and Marketing Director, Alan Parker: "Shanks is zeer innovatief in het gebruik van web services als basis voor het merendeel van haar activiteiten. Door de open API van Executive Viewer kon Shanks de oplossing eenvoudig integreren in de internetomgeving. Daardoor kunnen zij hun activiteiten succesvol beheren. Analytische informatie wordt nu gedeeld met andere bedrijfsapplicaties, waardoor meer medewerkers deze kunnen gebruiken."

-----------

Over Shanks
Shanks Nederland B.V. is een belangrijke onderneming op het gebied van milieudiensten voor het bedrijfsleven, de overheid en particulieren. Shanks Nederland werkt met systemen die voldoen aan de laatste stand van de techniek en bovendien beantwoorden aan de behoeften van klanten, milieueisen en maatschappelijke normen. Goed gemotiveerde medewerkers staan hierbij centraal. De Nederlandse organisatie maakt deel uit van een van de grootste onafhankelijke private afvalbedrijven in Europa: Shanks Group plc. Dit moederbedrijf is in Engeland gevestigd en beschikt daar over de grootste restcapaciteit aan stortplaatsen en één van de grootste verbrandingsinstallaties voor giftig en gevaarlijk afval. Shanks Group plc. is genoteerd op de Londense beurs. Het Europese concern heeft vestigingen in Groot-Brittannië, Nederland en België en telt ruim 4.500 medewerkers. Voor meer informatie: www.shanks.nl

Over Temtec
Temtec – een van oorsprong Nederlandse onderneming – is een wereldwijde leverancier van self-service analyse- en rapportagesoftware. Temtec zorgt ervoor dat gebruikers zonder specifieke technische achtergrond zeer snel bedrijfskritische informatie kunnen analyseren om gefundeerde beslissingen te nemen. Het belangrijkste product van Temtec, Executive Viewer, is ontwikkeld om de gebruiker optimale toegang te geven tot informatie die is opgeslagen in multi-dimensionale OLAP-databases. Executive Viewer is als OLAP-browser te gebruiken voor de volgende databases: Microsoft Analysis Services, Hyperion Essbase, IBM DB2 OLAP Server, Applix TM1 en SAP Business Warehouse. Temtec is een Microsoft Gold Certified partner en een voorkeurspartner van Hyperion. De onderneming heeft een wereldwijd klantenbestand van meer dan 25.000 gebruikers verdeeld over ruim 250 organisaties in 50 landen. Temtec heeft locaties in Nederland, het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk en de Verenigde Staten en biedt professionele ondersteuning in het Engels, Frans, Duits, Spaans en Nederlands. Meer informatie en een live demonstratie van Executive Viewer zijn te vinden op www.temtec.com

Temtec Europe B.V., Postbus 3010, 5203 DA, ’s-Hertogenbosch. Tel.: 073 – 6460200, fax: 073 – 6460209, e-mail: info@temtec.com

Voor redactionele informatie (Ref.: PB0304):
Influx PR – Jakob Brons - Deventerstraat 81, 7322 JL Apeldoorn.
Tel.: 055 - 366 30 34, e-mail: jakob@influx-pr.com


Verstreken tijd: 22 jaar en 3 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl