ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 5 dagen geleden)

Everest bouwt nieuwe back office Nationale Hypotheek Garantie

Donderdag 8 juli is het contract ondertekend tussen Everest B.V. en de Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen (WEW) ten behoeve van de realisatie van een nieuw back office systeem. Het Waarborgfonds, verstrekker van de Nationale Hypotheek Garantie (NHG) heeft door het toenemende volume garanties en de hoge eisen die worden gesteld aan de betrouwbaarheid van de registratie, besloten een geheel nieuw back office systeem door Everest B.V. te laten realiseren.

William Rolvink, adjunct directeur van het WEW: "Het WEW heeft Everest, na een strenge selectieprocedure, geselecteerd voor het leveren van een oplossing die voldoet aan de moderne eisen van betrouwbaarheid, efficiency, kwaliteit en beveiliging. De huidige werkwijze is voornamelijk gebaseerd op papieren verwerking. Met de nieuwe back office zal het WEW klaar zijn om informatie elektronisch uit te wisselen met geldverstrekkers en hypotheek service centers." De Everest oplossing wordt geïmplementeerd met het Everest Knowledge Framework.

De opdracht van het WEW bevestigt de sterke positie van Everest als leverancier van geavanceerde automatiseringsoplossingen voor financiële instellingen. Everest voert sinds vele jaren bedrijfskritische projecten uit voor onder meer financiële instellingen. De nieuwe back office van het WEW past geheel in de ketenintegratie die door hypotheekverstrekkers is ingezet.

Over Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen
De Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen heeft tot doel het creëren van een duurzaam gunstig klimaat  voor het eigenwoningbezit. Zij verstrekt daartoe de Nationale Hypotheek Garantie. NHG is een garantie op hypothecaire leningen voor de aankoop en verbetering van een eigen woning. Wanneer de woning onverhoopt moet worden verkocht en de opbrengst lager is dan de nog lopende hypotheekschuld, betaalt het WEW de restschuld aan de geldgever. De geldnemer (consument) heeft  onder andere het voordeel van een lagere rente. Het verschil tussen een hypotheek met NHG en zonder NHG kan oplopen tot 0,5%. Dat betekent een voordeel van honderden euro's per jaar. NHG is in 2004 mogelijk voor leningen tot 230.000 euro.

Over Everest
Everest B.V. is gevestigd in 's Hertogenbosch en is gespecialiseerd in het projectmatig leveren van bedrijfskritische automatiseringsoplossingen op basis van het Everest Knowledge Framework. Everest is een PinkRoccade onderneming.


Noot voor de pers, niet voor publicatie:

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
PinkRoccade nv, Sonja van Gils, directeur communicatie, T+31 [0]79 347 13 47

Bezoek onze website: http://www.pinkroccade.com


Verstreken tijd: 22 jaar en 5 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl