www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 18 dagen geleden)

CTX introduceert ergonomische topdesign monitor voor een betere kantooromgeving

~ desktopmonitor met modern en stijlvol ontwerp~

CTX, de beeldschermenspecialist heeft, in samenwerking met Just Blue, een stijlvolle, designmonitor ontwikkeld voor de zakelijke markt. Just Blue is de ontwerper van de opvallende parfumflessen van Hugo Boss. De P772 speelt in op belangrijke milieukwesties die bij Europese ondernemingen leven. Ook leveren de energiezuinige monitoren voor bedrijven een belangrijke bijdrage aan de kostenbesparing.

“Bedrijven eisen esthetische en veelzijdige monitoren, maar tevens milieuvriendelijke technologie op hun kantoor,” aldus Jordan Popov, European product manager bij CTX. “Om deze redenen heeft CTX het 3E Concern concept geïntegreerd in de P-serie. Dit concept is gericht op ecologische, ergonomische en energiebesparende verbeteringen, zoals de in hoogte verstelbare voet en de reductie van lawaai en elektromagnetische stralingen. De P-serie staat voor de beste Europese stijl en het beste ontwerp.” 

De 17” LCD-monitor is ecologisch verantwoord en gecertificeerd met de meest recente Europese standaarden, zoals TCO’03 en TÜV-GS. Deze leggen het verantwoorde energieverbruik, uitstootniveau, ergonomie en de recyclebaarheid vast.

Er is speciale aandacht besteed aan de ergonomie van de monitoren. De P772 gebruikt een door CTX ontworpen mechanische motor die is weggewerkt in de smalle voet van de monitor. Daardoor is de stand eenvoudig te verstellen zonder het uiterlijk van de monitor aan te tasten. Hij is compact, elegant en maakt verticaal verstellen mogelijk. Daarnaast kan de monitor naar voren/achteren kantelen, links/rechts draaien en is het mogelijk om de monitor in portrait/landschap te zetten.

De P772 is verkrijgbaar zonder een DVI-aansluiting; de P772L. Beide modellen zijn vanaf augustus verkrijgbaar. Het 19” model, de P972 en de P972L (zonder DVI-aansluiting) zullen later deze zomer verkrijgbaar zijn.

Productspecificaties van de P772:

  a.. 17” P772 Active Matrix TN-TFT LCD
  b.. 16 miljoen kleuren
  c.. 0.264mm pixel pitch
  d.. Horizontale en verticale kijkhoeken van 140º (CR=10)
  e.. Contrastratio van 500:1
  f.. 16ms responstijd
  g.. 1280 x 1024 array matrix
  h.. DVI-interface
  i.. 100mm en voldoet aan VESA-normen voor wandmontage, TCO’03 en ISO13406-2

------------

Over CTX
CTX is één van de grootste fabrikanten ter wereld op het gebied van plasmaschermen, CRT-monitors, LCD-schermen en LCD-projectoren. Het Europese hoofdkantoor is gevestigd in Eindhoven. Daarnaast heeft het bedrijf een vestiging in Groot-Brittannië (Watford) en lokale CTX vertegenwoordigers in Duitsland (Bremen), Italië (Milaan) en Spanje (Madrid). CTX biedt kwaliteitsproducten voor een betaalbare prijs.

Dankzij de uitstekende R&D, productie en kwaliteitsgaranties weet CTX haar positie als beeldschermspecialist al 23 jaar te handhaven.

In de afgelopen jaren heeft CTX vele prijzen gekregen van vooraanstaande tijdschriften in de VS, Azië en Europa, waaronder PC Magazine Italy - Beste koop, Computer Idee Nederland - Testwinnaar, PCW UK - Keuze van de redactie, Chip Germany - Testwinnaar.  Voor meer informatie over CTX Europa, zie www.ctxeurope.com

Voor verdere persinformatie, een testproduct of fotomateriaal, kunt u contact opnemen met: Lilian van Tongerlo bij LEWIS Communicatie BV:
Tel: +31 (0) 40 235 46 00
Fax: +31 (0) 40 235 46 01
E-mail: lilianv@lewispr.com
http://www.lewispr.com

Voor overige informatie kunt u contact opnemen met Marlies Smeenk, European marketing manager bij CTX Europe:
Tel: +31 (0) 40 290 97 52
Fax: +31 (0) 40 290 97 39
E-mail: marlies@ctxnl.com
http://www.ctxeurope.com


Verstreken tijd: 22 jaar en 18 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR