www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 27 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwe businessmodellen voor juridische informatiemarkt

Opvallend pleidooi voor samenwerking tussen juridische uitgevers

Weesp, 24 juni 2004 - De uitgeverij voor juridische informatie staat niet bepaald bekend om haar innovatieve en vooruitstrevende karakter. Door opvallende ontwikkelingen aan vraag- en aanbodzijde lijkt de tijd echter rijp voor juridische uitgevers om hun conservatisme te laten varen en met elkaar samen te werken op het gebied van elektronisch uitgeven. In een uitgebreid en sterk onderbouwd pleidooi geven de auteurs Lodders en Soetenhorst aan waar de juridische informatiemarkt de komende drie jaar naar toe moet gaan. De auteurs inventariseren daarbij alle knelpunten en schetsen de voorwaarden waaraan voldaan moet worden. Het complete artikel bevat een aantal modellen voor het elektronisch uitgeven binnen de juridische informatiemarkt en wordt gepubliceerd in het juninummer van InCT, vakblad voor uitgeven, innovatie en ict.

Daarnaast bevat dit nummer van InCT onder meer interviews met Wim van Rooijen, directeur van Media Plaza; Rob Haans, directeur van WPG Uitgevers, een blik achter de schermen bij Sanoma Uitgevers, alles over het KPMG onderzoek De uitgever aan het woord en een column van Erik Hoekstra, Managing Director van VNU Business Publications. Het juninummer van InCT verschijnt op 29 juni a.s.

Over InCT
Het vakblad InCT (spreek uit als ‘inkt’) richt zich op innovatie en ict-toepassingen bij uitgevers van boeken, tijdschriften en kranten en multimedia. InCT, een uitgave van de Rotterdamse uitgeverij Letter & Geest, maakt geen onderscheid tussen kleine, grote en corporate uitgevers en bedient zowel de Nederlandse als de Belgische markt. Aan de hand van cases, interviews, achtergrondartikelen en praktische toepassingen belicht InCT het grensvlak van automatisering, nieuwe media, innovatie en uitgeven.

Elk nummer van de kwartaaluitgave bevat een gebalanceerde mix over nieuwe media en uitgeefproducten als electronic paper, internet, cd-rom en dvd, maar ook over de automatisering van bedrijfsprocessen, zoals database publishing, mediumneutrale opslag, e-marketing, abonnementenadministratie en redactionele automatisering. Op de website van InCT (www.inct.nl) wordt wekelijks een nieuwsrubriek bijgehouden met relevante ontwikkelingen voor de doelgroep. Abonnees ontvangen maandelijks het InCT magazine, met nieuwe artikelen en de beste agenda voor het boeken en uitgeefvak.

De primaire doelgroep bestaat uit de innovator en beslisser binnen de uitgeverij en de hoofden van de marketing-, content- en ict-teams van algemene, educatieve, wetenschappelijke en corporate uitgeverijen in Nederland en België. Tot de secundaire doelgroep behoren de verschillende leveranciers van (ict-) producten en diensten en alle in ict-geïnteresseerden binnen de uitgeverij en daarbuiten.

Op 27 oktober 2004 organiseert InCT het eerste congres voor innovatief uitgeven en ict onder de titel: InCTspiratie, van inspiratie tot business case.

www.inct.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 27 dagen
inct contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl