15 juni 2004 – HHP, een toonaangevende producent van op imaging-techniek gebaseerde oplossingen voor gegevensverzameling, heeft de Dolphin® 9551 geïntroduceerd, een nieuwe, robuuste mobiele computer voor scantoepassingen op lange afstand met ondersteuning van Microsoft® Windows Mobile™ 2003 software voor Pocket PC’s. Deze software is nu ook opgenomen in de Dolphin® 9500 en de Dolphin® 9550. Bovendien is de Dolphin® 9500 nu leverbaar met geïntegreerde GSM/GPRS.
HHP’s Dolphin mobiele computers met Microsoft® Windows Mobile™ 2003 software voor Pocket PC’s maken een eenvoudigere verbinding met draadloze netwerken mogelijk en beschikken over een efficiënter geheugenbeheer en verbeterde applicatieprestaties voor mobiel informatiebeheer.
De Dolphin 9551 heeft dezelfde ergonomische, robuuste constructie als de Dolphin 9500 serie. De mobiele computer ondersteunt 802.11b draadloze communicatie voor maximale snelheid, efficiency en gebruikstoepassingen in de wereld van het moderne gegevensbeheer. Het apparaat beschikt tevens over een kleurendisplay, 64x32 geheugen en een toetsenbord met 35 of 56 toetsen.
De Dolphin 9551, met geïntegreerde lasertechnologie en pistoolgrip, is ontworpen voor scantoepassingen op lange afstand in een magazijnomgeving zoals cross-docking, picking en het sorteren en scannen van producten op hoge planken.
De Dolphin 9500 GSM/GPRS mobiele computer levert real-time data- en spraakcommunicatie en stelt mobiele werknemers binnen iedere mobiele applicatieomgeving in staat verbonden te blijven en toegang te krijgen tot cruciale informatie.
“Dankzij de toevoeging van Windows Mobile™ 2003 software voor Pocket PC’s en GSM/GPRS is de Dolphin productreeks nu veelzijdiger dan ooit,” aldus Roel Vreeburg, managing director EMEA bij HHP. “De apparaten zijn gemaakt om prestaties en duurzaamheid van het allerhoogste niveau te leveren. En desgewenst biedt HHP Windows Mobile upgrades voor bestaande Dolphin 9500 en 9550 units met het Pocket PC 2002 platform.”
Over HHP
HHP is een toonaangevende producent van op imaging-techniek gebaseerde oplossingen voor gegevensverzameling voor mobiele en draadloze applicaties en applicaties voor transactieverwerking, zoals barcodescanners, mobiele computers en transactieterminals.
HHP, een innovator op het gebied van data capturingproducten en -oplossingen, introduceerde in 1972 de eerste handheld barcode leespenscanner met commerciële potentie ter wereld. Sindsdien heeft het bedrijf baanbrekende en innovatieve producten op het gebied van barcode scanning op de markt gebracht, zoals lineaire en area imagers en image engines, de mogelijkheid om automatisch de juiste barcodesymbologie te selecteren, geavanceerde lineaire en 2D decoderingsalgoritmen en de eerste 2D-geschikte draagbare dataterminal ter wereld.
HHP’s klantgerichtheid en haar sterke wereldwijde partnernetwerk hebben geleid tot een indrukwekkende klantenlijst. HHP mag vele bedrijven in de mobiele en industriële sector en de detailhandel tot haar klantenkring rekenen, waaronder The United States Postal Service, Heineken, Deutsche Bahn, Federal Express, Coca-Cola en Continental Airlines.
HHP is een particulier bedrijf en heeft wereldwijd meer dan 565 medewerkers in dienst. Het hoofdkantoor is gevestigd in het Amerikaanse Skaneateles Falls. Het Europese hoofdkantoor staat in Eindhoven. HHP heeft tevens kantoren in Engeland, Frankrijk, Duitsland, Zweden, Spanje, China (Hongkong), Japan, Brazilië en de Verenigde Staten.
Voor meer informatie kunt u een bezoek brengen aan de HHP website: www.hhp.com