www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 42 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Intel investeert 2 miljard dollar in productiecapaciteit voor de toekomst

Investering in bijkomende 'clean rooms' en 65 nanometer productieproces

Kontich, 19 mei 2004 - Intel heeft plannen bekendgemaakt voor een bijkomende investering van $2 miljard in zijn productiefaciliteiten in Ierland. Met deze investering wil het bedrijf de chipproductie volgens het geavanceerde 65 nanometer (nm) procédé mogelijk maken en zal het de productiefaciliteit Fab 24-2 bouwen.

Met deze investering wordt de totale 'clean room' oppervlakte voor de productie van chips uitgebreid met ruim 5.500 vierkante meter. Tevens wordt hiermee de benodigde productieapparatuur aangeschaft om zowel in Fab 24-2 als in de bestaande Fab 24-faciliteiten chips te produceren volgens de nieuwste 65 nm technologie. Naar verwachting zal de constructie van de nieuwe productiefaciliteit aanvangen in de eerste helft van 2006.

'We staan op het punt om de chipproductie op te starten in Fab 24, onze nieuwste faciliteit voor 300mm wafers.', zegt Bob Baker, senior vice president, Technology Manufacturing Group van Intel. 'Dankzij de bijkomende investering in deze faciliteit zijn we er zeker van dat we beschikken over de benodigde geavanceerde productiecapaciteit om in 2006 te kunnen voorzien in de behoeften van onze klanten.'

Intel heeft voor deze investering een overeenkomst gesloten met de Irish Development Authority (IDA). In het kader van deze overeenkomst zal Intel voor verdere investeringen in ierland subsidies en andere aanmoedigingspremies ontvangen. De uitgaven voor de eerste stadia van het project passen binnen de voor 2004 verwachte kapitaaluitgaven van $3,6 tot $4 miljard.

Sinds 1989 heeft Intel ongeveer $6 miljard geïnvesteerd in zijn faciliteiten in Ierland, waar ongeveer 4.700 werknemers en contractanten werkzaam zijn, voornamelijk in Leixlip. Op deze campus bevinden zich Fab 10 en 14, alsook de nieuwe Fab 24 productiefaciliteit. Daarnaast heeft het bedrijf een ontwerpcentrum voor communicatiecomponenten in Shannon.

Intel is 's werelds grootste chipfabrikant en een vooraanstaand producent van personal computer-, netwerk- en communicatieproducten. Meer informatie over Intel is te vinden op: http://www.intel.com/pressroom/.

Voor meer informatie:
Intel Benelux, Kristof Sehmke, Communicatie Manager, telefoon +32 (0)3 450 08 11, e-mail: kristof.sehmke@intel.com, of Monogram Communication Strategies (MCS) BV, Marieke Leenhouts, telefoon
+31 (0)23 562 82 08,
e-mail: mariekel@monogram.nl.


Verstreken tijd: 22 jaar en 42 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Intel contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl