www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 22 dagen geleden)
Bedrijf:

Terberg telecom en Tel2Com samen actief

Mede gestimuleerd door een veranderde wetgeving voor financiële dienstverleners in Nederland, hebben Terberg telecom en Tel2Com besloten samen een deel van de 22000 financiële instellingen benaderen voor het callrecording systeem, de CallCatcher.

Omdat de veranderde wetgeving voorschrijft dat alle gesprekken van financiële instellingen te reconstrueren moeten zijn, zien Terberg telecom en Tel2Com daar hun eerste aandachtsgebied.

Scipio, commercieel directeur bij Tel2Com: “Met vele zusterbedrijven beschikt Terberg telecom over een zeer grote en respectabele klantenkring. Daarnaast bevinden zij zich in gebieden waar we nu nog geen actieve partners hebben.
Terberg telecom pakt de verkoop van de CallCatcher voortvarend en uitermate professioneel op. In de aanloop naar gezamenlijke commerciële acties gaan zij snel en pragmatisch te werk, zonder daarbij de kwaliteit van hun dienstverlening uit het oog te verliezen. We zijn dan ook trots dat we met een professioneel bedrijf als Terberg telecom samen een stuk van de callrecording markt kunnen bedienen. Medio juni heeft Terberg telecom een informatie dag voor klanten waarbij we samen ook sessies zullen geven over callrecording”.

Waarom Tel2Com en de CallCatcher voor Terberg telecom?
Rob Berendse, directeur: “Wij zien grote mogelijkheden in de toepassing van de CallCatcher in onze markt, maar zeker ook in de bedrijven die nog geen cliënt zijn van ons, maar die wel in onze regio zijn gehuisvest. De combinatie Tel2Com en Terberg is een interessante: twee innovatieve bedrijven die creativiteit combineren met degelijkheid en betrouwbaarheid.

De CallCatcher is een mooi product dat voorziet in een behoefte die ontstaat door de veranderde wetgeving. De ondersteuning vanuit Tel2Com is professioneel en adequaat.”

Terberg telecom bv
Terberg telecom is expert op het gebied van telecommunicatie. Daarnaast adviseert , installeert en onderhoudt zij communicatiesystemen die zekerheid en flexibiliteit bieden. De zekerheid en flexibiliteit die u nodig heeft voor een efficiëntie bedrijfsvoering en een groeipad naar de toekomst.  Al meer dan 10 jaar actief in de telecom-markt, heeft Terberg bewezen een betrouwbare en stabiele partner te zijn voor haar cliënten

Tel2Com
Tel2Com is distributeur van het callrecording systeem de CallCatcher in de Benelux en Duitsland. In Nederland is de CallCatcher één van de meest verkochte callrecording systemen. De CallCatcher is ondermeer geïnstalleerd bij Ministeries, Banken, Verzekeringsmaatschappijen en Callcenters. Met meer dan 500 installaties behoort de CallCatcher tot de top van callrecorders in Nederland.


Verstreken tijd: 22 jaar en 22 dagen
Tel2Com BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR