Harbour Systems kondigt de komende release aan* van pioneer’s nieuwe DVD recordable drive voor de bestaande DRM-7000, 720-disc en DRM-3000, 320-disc DVD-R/RW jukeboxen. De DVD-R7783 ondersteunt DVD-R/RW die het klanten mogelijk maakt om 8x speed te branden(10.8MB/s) op write-once DVD media en 4x speed op re-writeable DVD discs. De DVD-R7783 leest ook DVD-ROM en CD media.
“De high-speed recording van deze next generation drive voorziet in nieuwe verticale mogelijkheden voor de DRM-7000 FlexLibrary™,” vertelt Erik Haugen, European Sales Manager, Industrial Systems, Pioneer Europe. “De DVD-R7783 is ideaal voor het verbeteren van bestaande Pioneer jukebox installaties en het voorzien in de beste eigenschappen voor nieuwe applicaties.”
The DVD-R7783 zal breed verkrijgbaar worden door Pioneer’s geauthoriseerde distributie netwerk. Gecombineerd met de lage kosten voor DVD-R en DVD-RW media biedt Pioneer zijn klanten een kosten effectieve oplossing voor storage applicaties.
* wordt verwacht 3e kwartaal 2004
DVD formats
Pioneer is een lid van het DVD Forum, de standaard organisatie voor DVD. Pioneer ondersteunt de formaten van de DVD-R en DVD-RW van het DVD Forum. DVD-R is een write-once formaat dat passend is met de meeste DVD Video players en DVD-ROM drives, en DVD-RW is een re-recordable formaat dat gebruikers in staat stelt om DVD discs meer dan 1.000 keer op te nemen, te wissen en weer op te nemen. DVD-R and DVD-RW zorgen voor provide originele DVD technologieën voor optimale playback uitwisselbaarheid.
Over Pioneer Europe NV
Pioneer Europe NV is het regionale Europese hoofdkantoor van Pioneer Corporation, een wereldwijde leider in electronica en audio/video producten voor in het huis, de auto, handel en industrie, voornamelijk in de volgende multimedia technologieën : Digital Versatile Disc (DVD), plasma display panels (PDP) en in-car navigation en AV systems. Haar aandelen worden verhandeld op de New York Stock Exchange, Euronext Amsterdam, Tokyo Stock Exchange, en Osaka Securities Exchange.