ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 178 dagen geleden)

Sun Microsystems verkleint verlies tweede kwartaal

Amersfoort, 16 januari 2004 - Sun Microsystems, Inc. (NASDAQ: SUNW), heeft in het tweede kwartaal, afgesloten op 28 december 2003, het verlies weten terug te brengen tot $ 125 miljoen, bij een nagenoeg gelijke omzet als een jaar eerder.
De omzet in het tweede kwartaal van het boekjaar 2004 kwam uit op $2,9 miljard, 13,9 procent hoger dan het eerste kwartaal en 0,9 procent lager dan hetzelfde kwartaal een jaar eerder. Met een verlies van $ 125 miljoen, of $ 0,04 per aandeel was het resultaat aanzienlijk beter dan een jaar eerder, toen het verlies nog uitkwam op $2, 3 miljard, of $0,72 per aandeel.

"Dit tweede kwartaal hebben we een aantal grote stappen gezet”, aldus Scott McNealy, President en Chief Executive Officer van  Sun Microsystems. "We hebben meer dan 20 nieuwe producten aangekondigd tijdens onze volledig uitverkochte SunNetwork conferentie in Berlijn. Daarnaast hebben we een belangrijke alliantie gesloten met AMD waardoor we onze strategie kunnen voortzetten om via de typische schaalvoordelen van de IT-markt onze klanten maximale prestaties te bieden tegen zeer concurrerende prijzen. Sun heeft daarmee een uitstekende uitgangspositie voor 2004.”

Martin te Dortshorst, Algemeen Directeur van Sun Microsystems Nederland bevestigt dat Sun ook in Nederland  de weg omhoog weer heeft gevonden: “Het afgelopen kwartaal hebben we gezien dat de vraag weer duidelijk is toegenomen. Dat geldt zowel voor de marktsegmenten waarin we traditioneel sterk zijn, zoals telecom en finance, maar ook in andere marktsegmenten waar we vooral door het samenwerken met partners sterk aan het groeien zijn.”

Steve McGowan, Sun's Chief Financial Officer: "De omzetgroei dit kwartaal ten opzichte van een kwartaal eerder was de grootste Q1-Q2 omzetgroei sinds 1998. Ondanks de concurrentiedruk hebben we ook de bruto marge weten te vergroten door de voortdurende focus op kostenbeheersing. We hebben het afgelopen kwartaal afgesloten met een kastotaal van $5,16 miljard.”

-----------

Over Sun Microsystems
Vanaf de oprichting van het bedrijf in 1982 heeft de visie van Sun Microsystems, Inc. (Nasdaq:  SUNW) – The Network Is The Computer – ervoor gezorgd dat het bedrijf zich kon ontwikkelen tot marktleider op het gebied van de krachtige hardware, software en services die het internet mogelijk maken. Sun is aanwezig in meer dan 100 landen en op het World Wide Web: http://sun.com.

Voor meer informatie:

Sun Microsystems
Guus Vossenaar
Tel.: 033 - 45 15 000
e-mail: gustaaf.vossenaar(at)sun.com

Whizpr
Martinique Walraven
Tel.: 0317 - 410 483
e-mail: sun(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 178 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu