www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 170 dagen geleden)
Bedrijf:

WE: in één klap PC-beheer twee jaar vooruit

Vijftig procent tijdwinst met VAI Migratie Out of the Box™

Veenendaal, 17 december 2003 – WE, Europese fashion-retailer van Nederlandse bodem, implementeert met veel succes Migratie Out of the Box™. Migratie Out of the Box is het nieuwe migratieconcept van VAI, waarmee middelgrote ondernemingen snel en tegen vaste kosten hun IT-infrastructuur kunnen opwaarderen naar Windows XP/2000 via kant-en-klare bouwstenen. De implementatie levert WE een aanzienlijke tijdwinst op in het PC-beheer, terwijl de stabiliteit van de infrastructuur en de ondersteuning aan de gebruikers sterk zijn verbeterd.

Na de overstap naar een centrale Europese IT-infrastructuur liep WE tegen beheerproblemen aan op de PC-omgeving. Met driehonderd verschillend geconfigureerde PC’s in een netwerk verspreid over zes landen werd het geplaagd door applicatieconflicten, conversieproblemen en moeilijk te achterhalen fouten. Wijnand Warlich, IT Operations Manager: “We hadden behoefte aan een generieke installatie van PC’s, op basis van een concept dat werkt voor de gebruiker, werkt voor de organisatie en voldoende flexibiliteit biedt om nieuwe toepassingen toe te voegen.”

Dat concept bleek Migratie Out of the Box™. Hiermee ontwikkelde VAI binnen 8 weken de WE Uniforme Werkplek (WUW), een standaardwerkplek die gebruikers de benodigde functionaliteit en stabiliteit biedt, maar ook nog ruimte laat voor installatie van applicatiesoftware. In enkele dagen werd deze WUW uitgerold op 45 PC´s en laptops voor de afdeling inkoop. Na een positieve evaluatie en het toevoegen van functionaliteit volgde de afdeling productontwikkeling. Doel is nu zo snel en zo veel mogelijk werkplekken te standaardiseren.

De WUW bestaat uit automatische installatie van hardware, besturingssysteem en basisapplicaties zoals MS Office, Outlook en antivirussoftware. Additioneel zijn negen bedrijfsapplicaties door VAI gepackaged. Warlich: “Installatie van een PC, compleet met datamigratie, fysieke uitrol en het testen, kost ons minder dan een halve mandag. Voorheen kostte het ons zeker een hele mandag. Dit alleen al maakt de implementatie de moeite waard. De systemen zijn stabieler en het beheer is sterk vereenvoudigd, waardoor de service aan de gebruiker beter is: als we binnen WUW een foutje ontdekken, kunnen we het in één keer voor iedereen herstellen en is het mogelijk nieuwe functionaliteit snel in te voeren. Zo kunnen we meer doen, ook al blijft de bezetting van de IT-afdeling gelijk. Eigenlijk is ons IT-beheer in een klap twee jaar vooruit.

Over VAI
VAI is leverancier van oplossingen voor migratie naar Windows-platformen en inrichting van centraal IT-beheer. Centraal IT-beheer biedt belangrijke voordelen, zoals lagere exploitatiekosten (TCO), grotere betrouwbaarheid van de IT-voorzieningen en betere beschikbaarheid van applicaties. De oplossingen van VAI zorgen ervoor dat deze voordelen daadwerkelijk en blijvend bereikt worden.

VAI levert kant-en-klare inrichtingsbouwstenen voor een snel en voorspelbaar migratieproject, tools voor softwaremanagement en -deployment alsmede aansluitende processen voor inrichting en beheer. VAI beschikt over een eigen R&D-afdeling voor het ontwikkelen van geïntegreerde oplossingen op de beschreven werkgebieden. Sinds vier jaar heeft VAI een Package Fabriek waar applicatiepackages tegen vaste service levels en vaste kosten worden ontwikkeld. VAI is Microsoft Gold Certified partner voor Enterprise Systems en heeft circa 100 medewerkers. De oplossingen van VAI worden gebruikt bij gerenommeerde organisaties zoals het Ministerie van Defensie, Stork, KAS BANK N.V., Mercuri Urval, Verenigde Bloemenveilingen Aalsmeer, provincies en gemeenten. In totaal zijn met de oplossingen van VAI meer dan 200.000 werkplekken ingericht.

Meer informatie vindt u op www.vai.nl.


Verstreken tijd: 23 jaar en 170 dagen
BRAIN FORCE contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
Logo Van Harte Aanbevolen
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl