b&a telecom uit Groningen en Tel2Com uit Haarlem hebben een overeenkomst gesloten waarbij b&a telecom de CallCatcher aan o.a. Tenovis en Panasonic gebruikers gaat verkopen. Al geruime tijd verkoopt b&a telecom de Communicator van Tel2Com. De Communicator biedt geavanceerde Auto-Attendant en Queue-Attendant faciliteiten en kan worden aangesloten op de analoge toestel poorten van de meeste telefooncentrales. Naast een zeer goede geluidskwaliteit zijn er faciliteiten zoals meervoudige fallback bij bezet of geen gehoor, direct doorkiezen, lunch/gesloten tijdsturing en gesproken wachtrij positie indicatie (Queue-Attendant). De Communicator is beschikbaar in 4 kanaals en 8 kanaals uitvoeringen. Inmiddels heeft b&a telecom meerdere Communicators verkocht en geïnstalleerd.
Een paar maanden geleden heeft b&a telecom een Tenovis telefooncentrale aan Sumihiro Telecommunications uitgeleend. Sumihiro is fabrikant van o.a. de CallCatcher. b&a telecom en Sumihiro hebben aan een koppeling gewerkt waardoor de voice logger, de CallCatcher, nu naadloos aansluit op de Tenovis telefooncentrales.
Jeff Scipio van Tel2Com b.v. “Onze strategie als distributeur van o.a. de CallCatcher is om partners om ons heen te hebben met specifieke kennis van een bepaald merk telefooncentrale. Uit gesprekken welke ik had met het hoofdkantoor van Tenovis in Brussel bleek dat b&a telecom uit Groningen zeer hoog aangeschreven staat als het gaat om kennis en service. De CallCatcher is aan te sluiten op alle merken telefooncentrales. Echter, kennis van de diverse merken telefooncentrales waar onze CallCatcher op aangesloten wordt is noodzakelijk om een naadloze integratie te waarborgen. We zijn er dan ook trots op dat b&a telecom in staat is om de CallCatcher te verkopen en te installeren bij haar Tenovis en Panasonic klanten."
Over b&a telecom
b&a telecom is opgericht in 1988 en is inmiddels expert op het gebied van telecommunicatie. Daarnaast adviseert, installeert en onderhoudt b&a telecom communicatiesystemen en databekabeling die zekerheid en flexibiliteit bieden. Het productaanbod van b&a telecom bestaat uit: mobiele telefonie, ISDN apparatuur, telefoonsystemen, telefoonbeantwoorders, telefaxen, telefoontoestellen (zowel vast als draadloos), doorkiezers en allerhande benodigdheden en accessoires op het gebied van de telecommunicatie. Ook kan b&a telecom bijvoorbeeld de aanvraag van uw telefoonlijnen bij KPN (of andere aanbieders) verzorgen.
Reparaties aan genoemde producten, na de garantieperiode, worden grotendeels in eigen beheer uitgevoerd.
Voor informatie: b&a telecom, de heer A. Heidema, telefoon: +31 50 312 0512