ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 165 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Stemoverlast verlaagt productiviteit kantoorwerkers met twintig procent

Uit onderzoek blijkt: Stemoverlast verlaagt productiviteit kantoorwerkers met twintig procent

Hoofddorp (Nederland), 8 oktober 2003 - Plantronics publiceert vandaag een achtergronddocument dat de huidige stand van zaken van stemoverlast op kantoor weergeeft. Het document is ontwikkeld in samenwerking met het Engelse onder-zoeksbureau UNWIRED.

Het document toont aan dat stemoverlast nu al een probleem is voor veel kantoormedewerkers en dat dit in de toekomst alleen maar zal toenemen.

Voornaamste conclusies zijn dat stemoverlast:

  • de productiviteit tot 20% kan verlagen;
  • stress en frustratie kan veroorzaken en uiteindelijk zelfs kan leiden tot

pschychologische problemen;

  • naar verwachting alleen maar zal toenemen door de toenemende hoeveelheid audio-technologie op kantoor zoals stembediening en stemcontrole, digitaal dicteren, en stemuitzendingen via het internet.

William Chipperfield, werkzaam bij PanAmSat, een dienstverlener op het gebied van sattelietcommunicatie, zegt over de afname van de productiviteit: “Kantoortuinen mogen dan een effectieve manier zijn om de hoeveelheid kantoorruimte te maxi-maliseren, vaak leidt de kwaliteit van het werk eronder.”

In het achtergronddocument komen tevens aan bod:

  • problemen op de werkplek van vandaag de veranderende aard van het werk;
  • nieuwe technologieën en de gevolgen van de invulling op de werkplek;
  • verwachte toename van audio-apparatuur op de werkplek;
  • mogelijke oplossingen voor stemoverlast.

In reactie op het achtergronddocument zegt Lucy Newcombe, marketingmanager voor het distributiekanaal bij Plantronics: “Het document is ontworpen om bedrijven te voorzien van waardevolle informatie. Managers kunnen zich hiermee bewust worden van toekomstige communicatieproblemen op de werkplek. Dit document brengt deze problemen in kaart en biedt bovendien diverse technologische en gedragsmatige oplossingen.”

Unwired
UNWIRED is de kennisdivisie van de Cordless Group. De onderneming is een dienstverlener op het gebied van onderzoek, marktanalyses en prognoses en publiceert regelmatig onderzoeksrapporten, nieuwsbrieven en gidsen. UNWIRED specialiseert zich in draadloze technologieën en de gevolgen daarvan voor werk, werkprocessen en werkplekken. UNWIRED heeft diepgaande kennis van de toepassing van draadloze innovatie en voorspelt de technologie trends van de toekomst.

Meer informatie biedt: www.unwired.eu.com

Plantronics
Plantronics levert wereldwijd headsets aan telefoonorganisaties, zakelijke afnemers en de consumentenmarkt. Plantronics, Inc. is opgericht in 1961, introduceerde haar eerste headset in 1962 en heeft haar hoofdkantoor in Santa Cruz, V.S. De onderneming is beursgenoteerd (NYSE:PLT),gevestigd in 20 landen en wordt gezien als wereldwijd marktleider op het gebied van headsets in de bedrijfsomgeving. Er werken in totaal 2500 mensen.

Plantronics producten worden verkocht en onderhouden door een wereldomspannend netwerk van erkende Plantronics marketingpartners.

Plantronics headsets worden veelvuldig gebruikt in films en belangwekkende gebeurtenissen. Zo kwamen Neil Armstrongs befaamde woorden ´One small step for man…´ in 1969 naar de aarde via een Plantronics headset.

Plantronics is in Nederland bereikbaar op (0800) 752 68 76. In België en Luxemburg op (00800) 75 26 87 66. Meer informatie over de onderneming en haar producten biedt www.plantronics.com.


Verstreken tijd: 23 jaar en 165 dagen
Poly contact  

+31237440600
www.poly.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR