www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 91 dagen geleden)

MATERNA MARKTLEIDER MMS-CENTRALES IN MIDDEN-OOSTEN

Succesvolle installatie MTC Vodafone Bahrain

Dortmund, 29 september 2003 - MTC Vodafone Bahrain is klant geworden bij telecommunicatiespecialist Materna Information & Communications. De Bahreinse netwerkoperator zal gebruikmaken van de MMS-centrale en de MMS Album uit de Anny Way-productenlijn van Materna. Deze installatie betekent voor Materna een strategische stap in haar internationale expansie.

In november 2003 zal MTC Vodafone Bahrain als tweede operator de Bahreinse markt betreden. Het is niet de eerste keer dat de Vodafone-groep voor de MMS-centrale van Materna kiest. Netwerkoperator MTC Vodafone Kuwait werkt al sinds eind 2002 met de oplossingen van Materna en is daar zeer tevreden over. Door de recente verkoopsuccessen in dit gebied is Materna nu in het Midden-Oosten marktleider op het gebied van MMS-centrales.

Het MMS Centre van Materna is een uiterst efficiënt platform voor de verzending en ontvangst van multimediaberichten. Het zorgt ervoor dat vier MMS-berichtjes per seconde kunnen worden verwerkt. Bovendien kon Materna voor de ontwikkeling van dit centrale deel van het netwerk terugvallen op de jarenlange expertise van haar medewerkers op het gebied van SMS-diensten met toegevoegde waarde.

MTC Vodafone Bahrain gaat tevens de Anny Way MMS Composer inzetten. Dit is een op het web gebaseerde tool voor het creëren, verzenden en ontvangen van multimediaberichten. Gebruikers kunnen hiermee allerlei soorten beeldmateriaal, geluid en tekst die in de webarchieven te vinden zijn, combineren en dit in hun eigen berichten gebruiken. Of ze kunnen hun eigen content zelf maken en dit heel eenvoudig uploaden in die webomgeving.
 
###

Materna Information & Communications
De Materna-groep is een toonaangevende softwareleverancier die gespecialiseerd is in informatie- en communicatietechnologie. Bij het bedrijf zijn wereldwijd 1.200 medewerkers actief, die in 2002 zorgden voor een omzet van 153 miljoen euro. Het hoofdkantoor is gevestigd in Dortmund. Daarnaast heeft Materna ondernemingen in België, Denemarken, Frankrijk, Groot-Brittanië, Hongkong, Hongarije, Nederland, Oostenrijk, Polen, de Tsjechische Republiek, Thailand en de Verenigde Staten. De business unit Information van Materna ontwikkelt totaaloplossingen voor bedrijven en overheid. Daartoe behoren portals, information managementoplossingen en IT-infrastructuurmanagementoplossingen. De business unit Communications biedt diensten en oplossingen op het gebied van mobiele communicatie en unified messaging. Het gaat daarbij vooral om value-added services op basis van WAP, SMS en Mobile Java, die op de markt worden gebracht onder de merknaam Anny Way. De Anny Way Academy biedt praktijkgerichte opleidingen en consultancy.

Contact:
Materna GmbH
Antje Zimmer/Jana Asbeck  
Vosskuhle 37
44141 Dortmund  
Tel: +49 231 55 99 -531, -632   
Email: antje.zimmer@materna.de
Email: jana.asbeck@materna.de  
Website: www.annyway.de                   
Website: www.materna.de

Lammers van Toorenburg PR
Armine Egberink
Tel: 030 - 65 65 070
Email: armine@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 91 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl