ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 90 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

New-Way Retail Management Software gecertificeerd volgens integratie-eisen e-Buzz

Des Bouvrie Retail Consultancy ontvangt Easy Order-certificaat

Hoofddorp, 29 september 2003 - e-Buzz heeft de New-Way Retailsoftware van New-Way Automation, toonaangevend leverancier van retailsoftware, het Easy Order-certificaat toegekend. Dit certificaat houdt in dat de software van New-Way volledig geïntegreerd is in en naadloos samenwerkt met de internetbestelapplicatie Easy Order. De koppeling tussen New-Way-software en Easy Order wordt geïmplementeerd door Des Bouvrie Retail Consultancy, business partner van New-Way. 

Op basis van de koppeling met Easy Order kunnen door New-Way gegenereerde besteladviezen automatisch worden ingelezen in de internetbestelapplicatie. Daarnaast kunnen retailers via de applicatie een artikelbestand aanvragen dat direct in New-Way wordt verwerkt. Deze integratie bespaart tijd en kosten en voorkomt dat winkels zonder voorraden komen te zitten. Het certificaat houdt in dat New-Way en e-Buzz zich uitspreken voor een langdurige samenwerking en de naadloze integratie ook bij nieuwe versies garanderen.

New-Way ondersteunt de volledige automatisering van de bedrijfsprocessen van winkels of winkelketens. Deze processen omvatten onder andere verkoopregistratie, voorraadbeheer, inkoop, pakbonnen en financiële afhandeling. Daarnaast stelt New-Way op basis van verkopen of minimale en maximale voorraad een optimaal besteladvies samen dat ter goedkeuring wordt voorgelegd aan de winkelier. Dit besteladvies houdt rekening met voorraden, kosten en besteleenheden. Na fiattering van het advies wordt de bestelling automatisch aangeboden aan Easy Order voor verdere verwerking en uitwisseling met de betrokken leverancier(s).

Als een besteladvies via Easy Order is verstuurd naar de leverancier, controleert deze applicatie de bestelling aan de hand van het profiel van de betreffende winkel of winkelketen. Eventuele afwijkingen of niet beschikbare artikelen worden direct teruggekoppeld.

Des Bouvrie Retail Consultancy B.V.
Des Bouvrie Retail Consultancy BV is reeds 15 jaar Business Partner van New-Way Automation. Het bedrijf heeft in de loop der jaren een uitgebreide klantenkring opgebouwd door zich sterk te oriënteren op verticale marktsegmenten in de retailbranche. Hierdoor kent dit bedrijf de retail in al haar facetten en slaagt er mede daardoor in de retailer doelmatig te ondersteunen in de dagelijkse praktijk. Naast de verkoop en ondersteuning van New-Way software levert Des Bouvrie ook diensten met landelijke servicesteunpunten in Hoorn, Assen, Zwolle, Utrecht en Son, waar de klant zeven dagen in de week een beroep op kan doen. Service staat bij Des Bouvrie Retail Consultancy namelijk voorop. Des Bouvrie Retail Consultancy is o.a. contractleverancier van inkoopvereniging Hameco en informatiseringpartner kærtSoftware.

New-Way Retail Software wordt reeds 15 jaar ingezet bij een zeer brede groep gebruikers. Alleen al in Nederland maken 3.500 winkelbedrijven in 40 verschillende branches gebruik van New-Way. Hierdoor is New-Way één van de marktleiders in Nederland. De software omvat alle functionaliteit die nodig is voor zelfstandige winkeliers, winkelketens, filiaalbedrijven, franchiseorganisaties, inkoopcombinaties, postorderbedrijven en zelfs internetwinkels.

Easy Order
Easy Order is een standaard internetbestelapplicatie voor handels- en productiebedrijven. De applicatie is te gebruiken voor verkoop- en inkooporders. Easy Order is in eerste instantie ontwikkeld op basis van de behoeften van groothandelaren en productiebedrijven van kantoorartikelen en aanverwante artikelen in de business-tot-business-omgeving.

e-Buzz bv
e-Buzz bv (in 1998 opgericht) is een dochteronderneming van het in 1989 opgerichte kærtSoftware bv en één van de belangrijkste businesspartners van IBM. e-Buzz ontwikkelt, vermarkt en implementeert Easy Order®. Voor het laten ingeven van verkooporders heeft e-Buzz de internetbestelapplicatie Easy Order ontwikkeld. Voor inkooporders is Easy Order e-Procurement ontwikkeld. Met name de ASP-activiteiten van e-Buzz dragen bij aan de goede resultaten van kærtSoftware bv. Voor meer informatie: www.e-buzz.nl

Voor meer informatie:
e-Buzz bv
Kruisweg 805b
2132 NG Hoofddorp
Piet Munsterman
Telefoon: 023 - 555 49 49
E-mail: p.munsterman@e-buzz.nl
www.e-buzz.nl

Des Bouvrie Retail Consultancy B.V.
Ekkersrijt 1208
5690 AE  Son
Telefoon: 0499 - 477 850
Fax: 0499 - 474 411
E-mail: info@desbouvrie.nl
www.desbouvrie.nl

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Charly Lammers van Toorenburg
Telefoon: 030 - 6565 070
E-mail: charly@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 90 dagen
e-Buzz bv contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl