www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 78 dagen geleden)

Sun vernieuwt licentiemodel software

Java Enterprise System beschikbaar vanaf US$ 100 per medewerker

Amersfoort, 17 september 2003 - Als onderdeel van Sun's Network Computing 03 introduceert Sun dit kwartaal een radicaal nieuw licentiemodel voor haar software. Met dit model, het Java Enterprise System, verandert het bedrijf de wijze waarop software wordt geleverd en geprijsd. Het nieuwe model zorgt ervoor dat klanten ieder kwartaal over een compeet geïntegreerde upgrade van Sun's software suite kunnen beschikken. Het grote voordeel hiervan voor klanten is bovendien dat kosten kunnen worden verlaagd door het hanteren van een vaste, lage licentieprijs per medewerker.

"Klanten willen niet langer veel geld spenderen aan integratie", aldus Scott McNealy, CEO van Sun. "De CIO zou een Chief Information Officer moeten zijn en niet een Chief Integration Officer. Het nieuwe Sun Java Enterprise System verandert de regels volledig. Het bevestigt onze focus op het leveren van systemen voor network computing, gericht op het oplossen van daadwerkelijke klantproblemen. Het is net als met een auto. Je levert niet alleen de carburateur, de aandrijving en de bouten, zodat je als klant de auto zelf in elkaar kunt zetten. Nee, we bouwen de auto, testen hem grondig en leveren hem vervolgens met een gevulde tank af."

Sun heeft voor het nieuwe model haar productlijn opgesplitst in de volgende oplossingen.

* Sun Java Enterprise System: Een geïntegreerd software systeem dat alle belangrijke onderdelen omvat die bedrijven nodig hebben: identity server, web- en application server, portal server, communication en collaboration services, beveiliging en beschikbaarheid. Sun Java Enterprise System is in de VS al beschikbaar voor de prijs van 100 dollar per medewerker per jaar. Deze prijs is inclusief software support en onderhoud als ook consulting en educational services. Met het nieuwe Java Enterprise System levert Sun een compleet systeem waarmee klanten snel nieuwe diensten in kunnen zetten en zo een snellere ROI en time-to-market kunnen realiseren.

* Sun Java Desktop System: Voorheen bekend onder de naam Project Mad Hatter. De Java Desktop is een virusvrije desktop inclusief een volledige suite van applicaties. De Sun Java Desktop is beschikbaar voor US$ 100 per systeem.

* Sun Java Studio Enterprise: Een systeem dat ontwikkeltools, services en support integreert zodat applicaties voor Sun Java Enterprise System kunnen worden gebouwd en getest. Het systeem bestaat uit een Integrated Developer Environment, Connector builders, plug-ins en de volledige Sun Java Enterprise System Runtime. Het complete pakket, inclusief de tools, code samples, services, support en het ontwikkelplatform - als toevoeging op het Sun Java Enterprise System - is verkrijgbaar voor US$ 5 per medewerker.

* N1: De infrastructuur die servers, opslagcapaciteit, software en netwerken bij elkaar brengt om vervolgens als een gezamenlijke bron te kunnen functioneren. N1 is nu aangevuld met N1CenterRun 4.0, wat zorgt voor een snelle inzet van nieuwe diensten.

* Sun Java Mobility System: Een geïntegreerd platform voor het leveren van diensten voor de meer dan 200 miljoen op Java gebaseerde mobiele devices die op de markt zijn, als telefoons en PDA's.

* Sun Java Card System: Een compleet platform voor het leveren van persoonlijke authenticatiediensten voor veilige e-commerce en service delivery als het gaat om de 500 miljoen Java Cards die momenteel over de hele wereld worden ingezet.

Sun Java Enterprise System
De eerste release van het Java Enterprise System biedt nieuwe features als een network identity infrastructuur, single sign-on en globalisatiemogelijkheden en zorgt ervoor dat nieuwe diensten versneld kunnen worden ingezet. Daarnaast is ook interoperabiliteit met producten van IBM, BEA en Microsoft mogelijk. Het Java Enterprise System zal naar verwachting eind 2003 beschikbaar zijn via Sun en haar partners.

Voor meer informatie over de aankondigingen rondom het Sun Java Enterprise System: www.sun.com/aboutsun/media/presskits/networkcomputing03q3/

-------------------

Over Sun Microsystems
Vanaf de oprichting van het bedrijf in 1982 heeft de visie van Sun Microsystems, Inc. (Nasdaq:  SUNW) - The Network Is The Computer - ervoor gezorgd dat het bedrijf zich kon ontwikkelen tot marktleider op het gebied van de krachtige hardware, software en services die het internet mogelijk maken. Sun is aanwezig in meer dan 100 landen en op het World Wide Web: http://sun.com.

Voor meer informatie:
Sun Microsystems
Guus Vossenaar
Tel.: 033 - 45 15 000
e-mail: gustaaf.vossenaar(at)sun.com

Whizpr
Martinique Walraven
Tel.: 0317 - 410 483
e-mail: martinique(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 78 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu