Netnation Europe heeft op de Nederlandse markt van dedicated webservers een echte prijsdoorbraak geforceerd. Met hun nieuwe product Flexservers is het voor het eerst mogelijk om een kwalitatief hoogstaande webserver te huren voor minder dan € 100 per maand. De maandelijkse kosten van de FDS 2450 Basic bedragen slechts € 99 *.
Het concept achter Flexservers is uniek voor in Nederland. Zo kunnen de dedicated webservers via internet (www.flexservers.nl) worden geconfigureerd en besteld, waarna ze binnen 24 uur on-line zijn. De webservers staan in Nederland (Rotterdam en Amsterdam) opgesteld. Met behulp van speciale software kan de klant de server geheel zelf beheren. Elk contract kent een opzegtermijn van slechts een maand.
Flexservers richt zich met de dedicated servers op de markt van kleine tot middelgrote webhosting- en op webdesign-bureaus. Standaard wordt gewerkt met de processor Intel Pentium IV 2.4 Ghz/533 512 KBC. Maar verder kan de klant de webserver naar eigen behoefte configureren: geheugen, harde schijf, dataverkeer, besturingssysteem, backup enzovoort. Voor het beheer van de dedicated server maakt de klant gebruik van het programma WEBppliance van Ensim.
Netwerk
Het netwerk van Flexservers is via 100 Mbit verbindingen in enkele hops verbonden met de Amsterdam Internet Exchange (AMSIX), het internetknooppunt van Nederland en een van de belangrijkste Internet knooppunten in Europa. Hierdoor is de websietbezoeker verzekerd van snelle responstijden. Bovendien verlopen de transitverbindingen verlopen via vijf verschillende transitproviders, waardoor netwerkperformance en -uptime gegarandeerd kunnen worden.
De datacenters waar de dedicated servers staan opgesteld, bevinden zich in Nederland (Rotterdam en Amsterdam). Deze centers zijn uitstekend beveiligd tegen onder meer brand, stroomuitval enzovoort.
Ervaring
Flexservers is een geregistreerd merk van Netnation Europe, een van Europa’s meest geautomatiseerde webhostingbedrijven. Netnation heeft meer dan vijf jaar ervaring binnen de gehele scope van webhosting: van shared hosting, dedicated servers tot domeinregistratie. Met het concept achter Flexservers is de afgelopen maanden – naar volle tevredenheid – praktijkervaring gedaan.
De specifiacties van de FDS 2450 Basic zijn:
- Processor: Intel PIV 2.4 GHz/533 512 KBC
- Geheugen: 512 MB DDR
- Harde Schijf: 40 GB HDD
- Dataverkeer: 50 GB per maand
- Besturingssysteem: Debian 3.x
- Kosten per maand: € 99
- Eenmalige setupkosten: € 200
– Einde persbericht –
Verdere informatie over Flexservers en fotomateriaal kunt u verkrijgen via Arno Vis of Steve Karnadi. Telefoonnummer 010-4776515, fax 010-2440250, email info@flexservers.nl. Meer informatie vindt u ook op www.flexservers.nl.