www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 16 dagen geleden)

Cintiq 18SX van Wacom in prijs verlaagd

Prijsverlaging van 25 procent voor Interactive Pen Display

Krefeld (Duitsland), 7 augustus 2003 - WACOM Europe GmbH kondigt een prijsverlaging aan voor haar 18.1" Interactive Pen Display, de Cintiq 18SX. Door de succesvolle verkoop van dit product binnen Europa, kan Wacom haar klanten in Nederland een prijsverlaging van 25 procent aanbieden. Met ingang van 1 augustus 2003 kost het product € 2.999 (exclusief BTW).

De Cintiq 18SX Interactive Pen Display is ideaal voor professionals in digitale media, grafische en industrieel ontwerpers, architecten, professionals op het gebied van audio/visual en tekenaars. Het product is voorzien van een Liquid Crystal Display (LCD), dat wordt geleverd met een drukgevoelige Cintiq Grip Pen waarmee de gebruiker direct op het oppervlak van het scherm kan tekenen. De pen, die is gebaseerd op de door Wacom gepatenteerde 'penabled' elektromagnetische technologie, is draadloos en werkt zonder batterijen.

Guido Möller, productmanager van de professionele productlijn van Wacom Europe, legt uit waarom Wacom heeft besloten tot deze prijsverlaging: "Door de prijs van dit product te verlagen, maken we het toegankelijker voor een bredere doelgroep. Direct vanaf de introductie van het product in 2002 is de verkoop van de Cintiq 18SX bijzonder goed geweest en we willen dit succes met onze klanten delen door deze kostenbesparing aan te bieden."

De Cintiq 18SX heeft veel voordelen, zoals een draaiende standaard die gemakkelijk kan worden bewogen en daarmee meer flexibiliteit biedt, een goed in de hand liggende en ergonomisch ontworpen elektronische pen en een groot schermformaat met een SXGA resolutie van 1.280 x 1.024 pixels.

Voorheen moesten ontwerpers en architecten hun schetsen - die ze met pen en papier hadden gemaakt -  scannen, maar met de Cintiq 18SX kunnen zij werken met digitale gegevens en profiteren van een complete, efficiëntere digitale workflow. Digitale mediaprofessionals in de film-, video- en muziekbranche kunnen leaves, faders en andere functies nauwkeurig selecteren en manipuleren, efficiënter dan met een muis. De snelle reactietijd (refresh-rate) van het scherm biedt voordelen bij de nabewerking van video en film en animatieprojecten.

Cintiq 18SX-systeemvereisten
De Cintiq 18SX is compatibel met de volgende besturingssystemen:

- Windows 95, 98, ME, NT, 2000 en XP
- Macintosh-besturingssystemen vanaf 8.51 en hoger, Mac OS X 10.1.5 of hoger
- Silicon Graphics SGI IRIX 6.5 of hoger
- SUN-Workstations SUN SOLARIS 2.6 of hoger

Wacom-producten zijn in Nederland verkrijgbaar via Esselte.

----------

Digitale afbeeldingen kunnen worden gedownload vanaf de WACOM-website. Directe link: http://www.wacom-europe.com/uk/press/images/cintiq.asp

De (digitale) afbeeldingen zijn ook verkrijgbaar via Aleksandra Andjelic, stuur een e-mail naar aleksandra@jeronimus-wolf.nl of bel (0344) 677 300.

----------

Over WACOM
WACOM is een toonaangevend bedrijf op het gebied van ontwikkeling, productie en levering van grafische tabletten. In 1988 opende de onderneming haar eerste Europese vestiging in Duitsland. WACOM is bekend geworden met de ontwikkeling van de eerste grafische tabletten met hoge resolutie en een draadloze drukgevoelige pen.

WACOM stimuleert het gebruik van de pen al jaren, aangezien deze aanmerkelijke voordelen biedt tijdens het werken met computers. Het eerste product op basis van het penconcept (Lombard) en het eerste penbesturingssysteem (PenPoint) werden ontwikkeld door GO met behulp van WACOM hardware. Sindsdien heeft WACOM OEM-producten geleverd aan talloze producenten. Sinds de uitvinding, ruim vijftien jaar geleden, is de toonaangevende pentechnologie van WACOM gebruikt in meer dan twee miljoen grafische tabletten, LCD-tabletten en pencomputers.

WACOM brengt vier productlijnen op de markt. Het Intuos2 grafisch tabletsysteem is bedoeld voor de professionele gebruiker (dtp'er, video-professional, 2D/3D-ontwerper en CAD/CAE-gebruiker). De Cintiq 15X en Cintiq 18SX, het Interactive Pen Display, bestaat uit een LCD-kleurenscherm met een geïntegreerd grafisch tablet voor directe peninvoer op het scherm. Voor de consumentenmarkt biedt WACOM met de voordelige Volito een ideale inputset voor algemeen computergebruik. De Graphire2 Pen- en Muis- Set, eveneens voor de consumentenmarkt, is het tablet voor alle grafische toepassingen. WACOM is een sleutelleverancier van de pentechnologie voor de nieuwe Tablet PC's gebaseerd op de nieuwe Microsoft Windows XP Tablet PC Edition.

Voor meer informatie: www.wacom.com


Perscontact:

Sabine Mende
WACOM Europe GmbH
Public Relations Manager
Telefoon +49 (2151) 3614-304
Fax +49 (2151) 3614-333
E-mail smende@wacom-europe.com

Aleksandra Andjelic
Jeronimus|Wolf BV
Adviseur Public Relations
Telefoon (0344) 677 300
Fax (0344) 677 399
E-mail aleksandra@jeronimus-wolf.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 16 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu