ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 58 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Integratie Easy Order en Oilflex verder uitgebreid

Tankstationhouders verminderen met oplossing van e-Buzz en OranjePoort handmatige invoer met minimaal 75 procent

Hoofddorp, 15 juli 2003 - e-Buzz bv, één van de grootste Europese leveranciers van e-commerce-applicaties, en OranjePoort B.V. in Alphen a/d Rijn breiden hun samenwerking verder uit. OranjePoort levert onder de naam Oilflex een oplossing voor administratieve ondersteuning van benzinestations. De samenwerking tussen beide bedrijven omvat de integratie van Oilflex en de internetbestelapplicatie Easy Order van e-Buzz. Met deze geïntegreerde oplossing stroomlijnen benzinestations hun administratieve activiteiten en bestelprocedures en beperken ze tijdrovende en foutgevoelige handmatige processen.

Easy Order is met 200.000 gebruikers één van de meest ingezette e-commerce-applicaties in Europa. Een grote groep gebruikers bevindt zich onder ondernemers die een benzinestation beheren. Zij bestellen hun artikelen, bijvoorbeeld voor de pompshops, online via Easy Order bij een grote groep leveranciers. Na levering en controle van de ontvangen goederen - die in Easy Order plaatsvindt - stuurt de leverancier een factuur. Papieren facturen werden in het verleden handmatig ingevoerd in het administratieve systeem; in een groeiend aantal gevallen Oilflex. Dit systeem biedt benzinestations oplossingen voor efficiënte administratieve processen via het internet. Via een internetverbinding kunnen ze hun administratie op de servers van Oilflex voeren.

Zowel Easy Order als Oilflex worden via het internet aangeboden. De uitgebreide samenwerking houdt in dat de internetbestelapplicatie volledig is geïntegreerd met Oilflex. De gegevens van de ene applicatie vormen de basisgegevens van de andere. In Easy Order zijn leveringen tot in detail vastgelegd en kan de leveranciersfactuur worden opgemaakt. Het automatisch importeren van deze gegevens in Oilflex betekent dat werk op het benzinestation aanzienlijk kan worden verlicht. De combinatie van Oilflex en Easy Order zorgt er voor dat minimaal 75% van de handmatige invoer vervangen wordt door elektronische invoer.

Voor Thorsten Bakker, directeur van OranjePoort B.V., is de samenwerking belangrijk voor de verdere uitrol van Oilflex bij benzinestations. "e-Buzz levert ons de bestanden om het werken met onze applicatie op de benzinestations verder te automatiseren en daarmee de administratieve werkdruk voor de tankstationondernemer te verlagen."

Rian Faay, algemeen directeur van e-Buzz: "Door de koppeling tussen beide applicaties verkleinen we de inspanning voor de administratieve verwerking van leveringen en facturen. De verwerking van gegevens die via Easy Order naar de benzinestations worden verstuurd vindt automatisch plaats, waardoor gebruikers kosten verlagen en hun efficiëntie vergroten. De samenwerking met OranjePoort versterkt onze positie in deze sector." 
 
Het door Oilflex gebruikte administratiepakket biedt standaard alle functionaliteit om de administratie snel en correct te doen en managementrapportages te genereren. Met Oilflex worden bankafschriften, kassastaten en loonjournaalposten elektronisch ingelezen in het administratiepakket. Daarnaast beschikt de tankstationondernemer over de door Oilflex ontwikkelde backoffice, waarin besteladviezen, voorraadanalyses en in- en verkoopanalyses gemaakt kunnen worden. Door gebruik te maken van Oilflex besparen tankstationhouders tijd en kosten en kunnen ze zich richten op hun kernactiviteiten.

Aan de samenwerking van e-Buzz met OranjePoort zijn voor de benzinestations grote voordelen verbonden:
- aanzienlijke reductie van gegevensinvoer;
- afname van de foutenkans;
- tijdsbesparing;
- sneller, in principe dagelijks, inzicht in de financiële huishouding;
- eenvoudige mogelijkheden tot uitbreiding.

OranjePoort B.V.
OranjePoort B.V. heeft Oilflex ontwikkeld voor de tankstationbranche. Het product omvat een administratiepakket, door Oilflex ontwikkelde managementrapportages (waaronder bedrijfsvergelijkingen), de elektronische koppeling van kassasystemen/loonverwerkings- en bankprogramma's en een backoffice. Dit product wordt onder de naam OranjePoort aangeboden aan franchisenemers in andere branches.

e-Buzz bv
e-Buzz bv (in 1998 opgericht) is een dochteronderneming van het in 1989 opgerichte kærtSoftware bv en is één van de belangrijkste businesspartners van IBM. e-Buzz ontwikkelt, vermarkt en implementeert Easy Order®. Voor het laten ingeven van verkooporders heeft e-Buzz de internetbestelapplicatie Easy Order ontwikkeld. Voor inkooporders is Easy Order e-Procurement ontwikkeld. Met name de ASP-activiteiten van e-Buzz dragen bij aan de goede resultaten van kærtSoftware bv.

Voor meer informatie:
e-Buzz bv
Kruisweg 805b
2132 NG  Hoofddorp
Piet Munsterman
Manager Sales & Marketing
Telefoon: 023 - 555 49 49
E-mail: p.munsterman@e-buzz.nl
www.e-buzz.nl

Oilflex
OranjePoort BV
Lemelerberg 7
2402 ZN Alphen aan den Rijn
Thorsten Bakker
Directeur
Telefoon: 0172 -51 72 72
E-mail: tbakker@oilflex.nl
www.oilflex.nl / www.oranjepoort.nl

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Charly Lammers van Toorenburg
Telefoon: 030 - 65 65 070
E-mail: charly@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 58 dagen
e-Buzz bv contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl