ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 52 dagen geleden)
Bedrijf:

Groei QAS Nederland zet door

Wederom twee nieuwe medewerkers bij QAS

Amsterdam, 9 juli 2003 – Onlangs zijn twee nieuwe medewerkers aangesteld bij QAS: als Marketing Executive is Simone Klippel (26) in dienst getreden. Roald van Geleuken (35) versterkt het team in zijn functie als Technical Consultant.Vanaf het begin - april 2000 - laat QAS Nederland een continue groei zien. Daarvoor werd het verkoopteam steeds verder uitgebreid en is er nu ook de behoefte ontstaan om meer kennis binnen te halen op het gebied van Marketing en Technical Consultancy. Simone Klippel werkte hiervoor als Marketing Communications Manager bij het internationale IT-bedrijf Redwood en was verantwoordelijk voor de lokale marketingcommunicatieactiviteiten. “QAS biedt mij de uitgelezen kans om onderdeel te zijn van een succesvolle en expanderende organisatie - met vestigingen over de hele wereld. Mijn opdracht is een wezenlijke bijdrage te leveren aan de verdere professionalisering en successen binnen Nederland”. Roald van Geleuken is vóór QAS 5 jaar werkzaam geweest bij Syntegra als Pre-Sales Consultant voor de business unit Business Solutions. “Mijn werkzaamheden als Pre-Sales consultant zet ik onverminderd door bij QAS. Daarnaast krijg ik de mogelijkheid om in een groeiende organisatie de technische supportomgeving op te zetten en voor te bereiden op verdere expansie.”

De operatie voor deze expansie vindt plaats vanuit Nederland. Twee account managers, Wilco Slabbekoorn en Marc IJssennagger hebben onlangs hun gebied respectievelijk uitgebreid met de landen Duitsland en België. Met QuickAddress van QAS kunnen ruim 300 miljoen postadressen snel en accuraat worden vastgelegd en gevalideerd. Er is adresinformatie beschikbaar voor in totaal 15 landen: Nederland, Groot-Brittannië, de Verenigde Staten, Canada, Australië, Duitsland, Frankrijk, Spanje, België, Noorwegen, Zweden, Denemarken, Finland, Luxemburg en Singapore.

Over QAS

QAS is als Engelse organisatie opgericht in 1990 en heeft kantoren in Europa, Australië en de Verenigde Staten. Het hoofdkantoor is gevestigd in Londen. QuickAddress producten bieden uitkomst op het gebied van accuraat adresmanagement. De software is eenvoudig te integreren in talrijke applicaties, maar ook te gebruiken in een ‘stand-alone’ omgeving. Tot de QAS Business Partners behoren onder andere PeopleSoft, J.D. Edwards, Oracle en Siebel Systems Inc. Wereldwijd maken ca. 8.500 klanten gebruik van QuickAddress producten. In Nederland zijn dat bijvoorbeeld: ING, Philips, Fujitsu Siemens, Minolta-QMS Europe, Orange, Nuon, Generali, Benelux, Aegon, Kabinet der Koningin en KNVB ClubSupport.

QuickAddress producten zijn leverbaar voor de belangrijkste landen in Europa, de Verenigde Staten, Australië en Canada. QAS verwerft samenwerkingsverbanden met officiële postinstanties om zodoende accurate postadressen te kunnen garanderen. De omzet van QAS bevond zich in 2002 op een niveau van 60 miljoen euro. De visie, dat technisch superieure en vernieuwende softwareoplossingen een voorwaarde zijn voor blijvend succes en continuïteit, heeft ertoe geleid dat de organisatie enorm is gegroeid in de afgelopen jaren. Gemiddeld wordt meer dan 20% van de jaarinkomsten geïnvesteerd in onderzoek en ontwikkeling (R&D). Meer informatie: zie http://www.qas.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 52 dagen
QAS Nederland contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl