ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 19 dagen geleden)
Bedrijf:

Bestelmaar.nl overgestapt naar Web-enabled ERP oplossing van MamboFive

De website van Bestelmaar.nl, de on-line telecom specialist (http://www.bestelmaar.nl), maakt sinds kort gebruik van de I-Business software van MamboFive (http://www.mambofive.com). Het inzetten van een nieuwe applicatie was noodzakelijk om de stijgende order aantallen correct te blijven verwerken en de klanten een nog betere service te bieden. 

De nieuwe i-business omgeving stelt Bestelmaar.nl in staat om de beschikbare tijd efficienter in te zetten. Door alle informatie van klanten, orders, artikelen en voorraden centraal te beheren kunnen telefonische klantvragen in 20% van de tijd die voorheen nodig was beantwoord worden. Klanten hebben de mogelijkheid om on-line hun order te volgen, vanaf de bestelling tot en met de levering. Dit heeft geresulteerd in 60% minder telefonische vragen in de eerste operationele maand. Dit resultaat wordt mede bereikt door het versturen van een ontvangstbevestiging als het contract van de klant is ontvangen bij Bestelmaar.nl.

Het beheer van de on-line winkel, zoals prijswijzigingen en op- en afvoeren van producten, is eenvoudiger geworden. Maandelijks wijzigen de aanbiedingen van de diverse GSM aanbieders. Deze wijzigingen worden nu binnen een uur verwerkt, waar voorheen 2 dagen nodig waren. Aanbieders die hun prijzen later aanleveren kunnen nu eenvoudig tijdelijk uit het aanbod worden gehaald.

De real-time management informatie geeft inzage in acties die op de site gedaan worden. Verder is er direct inzage in de opbrengsten van websites die doorverwijzen naar Bestelmaar.nl. Zo wordt direct zichtbaar gemaakt of de doorverwijzende website naast bezoekers ook kopers oplevert. Daarnaast is eenvoudig per periode te zien hoe vaak een artikel wordt opgevraagd en hoe vaak dit artikel wordt verkocht. Hier kan direct op ingegrepen worden.

De gehele applicatie wordt op basis van ASP (application service providing) afgenomen. Hierdoor zijn de initiele investeringen beperkt gebleven.

Voor meer informatie:
Bestelmaar.nl, Gerrit Hoogendoorn, 030-6365282
MamboFive, Frank van Doorn, 030-6360849, 06-21258885

Met vriendelijke groet,

Frank van Doorn
MamboFive
Groeneweg 21-g
3981 CK Bunnik
M: 06-21258885
T: 030-6360849
W: www.mambofive.com

NEW!
Bestelmaar.nl on http://www.bestelmaar.nl
PaperOnline (e-procurement extranet)
Rent-A-Go on http://www.rentago.nl (video and DVD rental!)
Lord of the Strings on http://www.jingoloba.com
Iconn.com on http://www.iconn.com
De DVD Concurrent on http://www.dvdconcurrent.nl
Kruidvat Mobiel on http://www.kruidvat.nl/telecom
VEMW on http://www.vemw.nl
 
Coming up:
Paper2Day
Mansal Nederland
 
Other Projects:
Albert Heijn Mobiel on http://www.ah.nl/mobiel


Verstreken tijd: 23 jaar en 19 dagen
MamboFive contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu