www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 57 dagen geleden)
Bedrijf:

Leadtek introduceert 3D-grafische kaart voor gamers en multimediagebruikers

WinFast A350 Ultra THD MyVIVO biedt ongeëvenaarde 3D-beeldkwaliteit

Almere, 2 juli 2003 - Leadtek, toonaangevend producent van onder meer grafische kaarten, moederborden, videophones en GPS-ontvangers, introduceert de WinFast A350 Ultra TDH MyVIVO. Deze 3D-grafische kaart is gebaseerd op de krachtige GeForce FX 5900 Ultra GPU die hoogwaardige kleuren combineert met de hoogst mogelijke resolutie. Liefhebbers van multimedia en games profiteren met de nieuwe grafische kaart van ongeëvenaarde 3D-prestaties en een uitstekende beeldkwaliteit. De WinFast A350 Ultra TDH MyVIVO maakt gebruik van de MyVIVO-technologie (My Video-In-Video-Out) van Leadtek en heeft 256MB DDR-geheugen, AGP8X, DirectX 9.0, OpenGL 1.4, Cg Language, HLSL, de CineFX 2.0 engine van NVIDIA, Intellisample HCT en UltraShadow-technologie.

"Leadtek richt zich voortdurend op de ontwikkeling van de nieuwste technologie waarmee 3D-animatieprestaties worden verbeterd", zegt K.S. Lu, President en CEO van Leadtek Research. "Als vooraanstaand technologiebedrijf met een omvangrijke eigen R&D-afdeling streven we altijd naar de hoogst haalbare technologische mogelijkheden. Dat is met deze nieuwe grafische kaart uitstekend gelukt."

Met de verbeterde MyVIVO-functionaliteit van de WinFast A350 Ultra TDH MyVIVO beschikken gebruikers over krachtige home entertainment- en systeemmonitoring-mogelijkheden. MyVIVO biedt video capturing, CD DirectBurn, 3D gaming, surveillance en entertainment in één oplossing. Daarnaast verdubbelt de nieuwe 256-bits geheugenarchitectuur de geheugentoegankelijkheid, waardoor de bandbreedte wordt uitgebreid tot 27,2 GB/s in vergelijking met de 128-bit. Hiermee wordt de snelheid van datatransmissie vergroot, waardoor de grafische prestaties aanzienlijk toenemen.

De basis voor de WinFast A350 Ultra TDH MyVIVO is de GeForce FX 5900 Ultra GPU die onder andere de CineFX 2.0 engine, IntelliSample HCT en UltraShadow ondersteunt. Deze CineFX engine maakt de weergave van realistische, vloeiende beelden mogelijk, terwijl de nieuwe IntelliSample een zeer hoge beeldkwaliteit biedt en UltraShadow realistische schaduweffecten weergeeft.

Om tegemoet te komen aan de vraag van 3D-fans naar op GeForce FX 5900 GPU gebaseerde kaarten, biedt Leadtek naast de WinFast A350 Ultra TDH MyVIVO nog twee andere producten: de WinFast A350 TDH MyVIVO en de WinFast A350 TDH. Beide producten zijn voorzien van 128MB DDR Memory en MyVIVO van Leadtek.

De introductie van de WinFast A350-serie gaat gepaard met een bonusactie: de nieuwe kaarten worden geleverd met een gamebundel bestaande uit Gun Metal en Big Mutha Truckers, en software als WinFast DVD, ColoReal Embedded, ColoReal Visual, ColoReal Bright en CYCORE CulT 3D. Daarnaast wordt software meegeleverd als Ulead VideoStudio 7 SE DVD, Cool 3D 3.0 SE en WinFox II, dat helpt bij het controleren van displaywaarschuwingen om oververhitting te voorkomen.

Over Leadtek
Het van oorsprong Taiwanese Leadtek is producent en leverancier van hightech multimediaproducten voor zowel bedrijven als consumenten. Binnen een viertal productgroepen biedt het bedrijf een breed scala van hoogwaardige producten, zoals GPS Smart antennes, Winfast moederboards en grafische kaarten, IP/ADSL breedband-videotelefoons en WinGuard Pro videobewakingssystemen. Leadtek is opgericht in 1986 en heeft momenteel kantoren in onder andere Taiwan, Japan de VS, China en Nederland. Leadtek heeft meer dan 500 medewerkers, van wie een groot deel zich bezighoudt met research & development. Het bedrijf is sinds 1996 ISO 9001 gecertificeerd. www.leadtek.com

Voor meer informatie en het opvragen van illustratiemateriaal:

Leadtek
Mark Peerdeman
Tel.: 036 - 53 65 578
E-mail: mark@leadtek.nl 

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Paul Maris
Tel.: 030 - 65 65 070
E-mail: paul@lvtpr.nl

Afbeeldingen van de WinFast A350 Ultra THD MyVIVO zijn verkijgbaar bij Lammers van Toorenburg Benelux PR.


Verstreken tijd: 23 jaar en 57 dagen
Leadtek contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR