www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 48 dagen geleden)
Bedrijf:

CDG Europe bv en Azlan Training bv sluiten samenwerkingsovereenkomst

CDG Europe bv en Azlan Training bv gaan samenwerken op het gebied van Citrix trainingen. De samenwerking biedt CDG Europe bv de mogelijkheid haar trainingsmarkt te verbreden en Citrix trainingen op meerdere locaties in het land aan te bieden. Voor Azlan betekent de samenwerking een uitbreiding van het bestaande trainingsaanbod, waardoor een completer curriculum kan worden aangeboden aan huidige en potentiële klanten.

De samenwerking zal worden gelanceerd met een aantal technische workshops, waarin Microsoft Windows Server 2003 Terminal Services & Citrix Metaframe XP Presentation Server centraal staan. Data en overige informatie zullen op een later tijdstip bekend worden gemaakt op www.azlan.nl/training en www.cdg.nl.

Peter Hoekstra, Directeur CDG Europe bv: “We zijn zeer verheugd over deze samenwerking waarbij kwaliteit en professionaliteit centraal staan. Het biedt CDG en Azlan een onderscheidend vermogen in aanbod, schaalbaarheid en flexibiliteit van trainingen.”

Als Full Service Learning Partner is de strategie van Azlan Training er onder andere op gericht om het training curriculum en aanverwante services verder uit te breiden. De partnerovereenkomst met CDG past uitstekend in die strategie. Frans Kevenaar, General Manager van Azlan Training, zegt: “Door de samenwerking met CDG zijn wij in staat ons curriculum verder uit te breiden. Wij zien veel potentie in de Citrix markt en denken daar met deze samenwerking op in te spelen. Doordat we met een betrouwbare en ervaren partner in zee gaan maken we een vliegende start.”

Over CDG
CDG Europe bv is specialist op het gebied van Server Based Computing en Applicatie Beschikbaarheid. Het Education Centre van CDG richt zich dan ook met name op producttrainingen die invulling kunnen geven aan dit concept, zoals: Citrix, Powerfuse, Softricity, ChipPC en Expand. Als Citrix Authorized Learning Center is CDG reeds drie keer onderscheiden als CALC of the Quarter, een prijs die wordt toegekend aan het meest productieve opleidingscentrum in de EMEA regio.

Over Azlan Training
Azlan Training behoort tot Azlan Group Ltd., onderdeel van Tech Data Corporation (Nasdaq/NMS: TECD). Sinds 1984 heeft Azlan verregaande expertise opgebouwd in het geven van ICT gerelateerde training. Als Full Service Learning Partner biedt Azlan Training een breed curriculum in open inschrijvingen en uitgebreide maatwerk mogelijkheden. Daardoor kan voor iedere opleidingsvraag de beste oplossing worden samengesteld.

Met 180 lokalen verdeeld over 31 locaties in 15 landen en met circa 220 gekwalificeerde trainers in dienst, is Azlan niet alleen een belangrijke speler in de Europese markt voor ICT opleidingen, maar tevens in staat om van lokaal tot internationaal niveau op te treden als volwaardige opleidingspartner.

Voor meer achtergrondinformatie kunt u contact opnemen met:
CDG Europe bv
Imre Hüsen - Marketing Manager
079- 3601300 / 06-21 527 459
i.husen@cdg.nl
www.cdg.nl

Azlan Training bv
Frans Kevenaar – General Manager
079 – 344 32 32
frans.kevenaar@azlan.com
www.azlan.nl/training

Signaalrood 25/Postbus 43
2700 AA Zoetermeer
telefoon 079-3601300
fax 079–3633900
e-mail info@cdg.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 48 dagen
CDG Europe bv contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu