www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 35 dagen geleden)

Emma Kinderziekenhuis AMC blij met de i-Kids kiosk

Enzo Interactive Media heeft, speciaal voor het Emma Kinderziekenhuis AMC, de i-Kids interactieve kiosk voor foto- en videomail ontworpen. Het concept achter de i-Kids is ontstaan uit de behoefte van patiëntjes om tijdens hun verblijf in het ziekenhuis op een leuke en interactieve manier contact te houden met familie, school, vriendjes en vriendinnetjes. Met de i-Kids interactieve kiosk is dat nu mogelijk. Kinderen kunnen een foto met tekst maken of een videobericht opnemen en via het internet versturen.

De kiosk is voorzien van een compacte computer, een webcam, ingebouwde microfoon en speakers. Via de LCD monitor met aanraakscherm kunnen de knoppen worden bediend om zelf een bericht te maken. Met behulp van een ‘virtuele’ toetsenbord kunnen eenvoudig e-mail adressen en teksten worden ingevoerd. De ontvanger krijgt een e-mail met foto en tekstbericht of daarin een link naar een internetsite waarop het videobericht is af te spelen.

Meer informatie over de i-Kids interactieve kiosk en de ingebruikname van het eerste exemplaar bij het Emma Kinderziekenhuis AMC vindt u op www.videokids.nl

Over de Stichting Steun Emma Kinderziekenhuis AMC
Stichting Steun Emma Kinderziekenhuis AMC financiert, met hulp van donateurs en bedrijven, voorzieningen om het verblijf van kinderen en hun ouders in het Emma Kinderziekenhuis AMC te veraangenamen. Het ziekenhuis en overheid hebben hier voor helaas geen geld. Ook ondersteunt de Stichting wetenschappelijk onderzoek gericht op het verbeteren van de behandeling en begeleiding van zieke kinderen.

De Stichting is in het bezit van het CBF keurmerk. Meer info: www.steunemma.nl

Over Enzo Interactive Media B.V.

Enzo Interactive Media ontwerpt, ontwikkelt en vervaardigt sinds 1995 interactieve kiosken, displays en software-applicaties. Standaardproducten en maatwerkoplossingen, zowel voor de Nederlandse als internationale markt. Meer informatie over de interactieve kiosken en over Enzo Interactive Media B.V. kunt u vinden op www.enzomedia.nl , aanvragen via info@enzomedia.nl of telefoonnummer: 036 - 546 10 40.


Verstreken tijd: 23 jaar en 35 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl