Capelle a/d IJssel, 7 mei 2003 – EDS presenteert vandaag tijdens het congres ‘Automotive Strategic Alliances’ in Amsterdam een aantal vernieuwende concepten voor de Supply Chain in de automobielindustrie.
Volgens Hans-Peter Seifermann, Director EDS EMEA Global Industry Solution Manufacturing, zijn de kosten van de Supply Chain het hoogst in de industriële markten. “Digitalisering van de processen in de toeleveringsketen is essentieel om de kosten beheerbaar te houden. Toonaangevende OEMs werken tevens aan het verkorten van de order-to-delivery-keten. On line samenwerking kan een belangrijke schakel worden in het terugbrengen van kosten en het verbeteren van productontwikkelingsprocessen.”
Supply Chain Collaboration Centers zijn volgens Seifermann cruciaal voor productieflexibiliteit en kostenreductie. Toeleveranciers moeten zijns inziens nieuwe vaardigheden ontwikkelen op het gebied van Logistics Services, Flexible Operations en Supply In Line Sequence.
---------------------------------------
Over EDS
EDS, toonaangevend ICT-dienstverlener sinds 1962, is wereldwijd actief op het gebied van management consultancy, electronic commerce, business process management, systeembeheer / ontwikkeling en product life cycle management. EDS stelt zich ten doel informatietechnologie voor haar klanten in te zetten ter verbetering van hun bedrijfsprocessen en concurrentiepostitie in de digitale economie. In 2002 realiseerde de onderneming een omzet van $21,5 miljard.
EDS en A.T. Kearney (management consultancy) zijn actief in 60 landen en partner voor ‘s werelds meest vooraanstaande bedrijven en overheden. Tot hun Nederlandse klanten behoren bedrijven zoals AEGON, Nederlandse Spoorwegen, RET, DSM, Rijkswaterstaat, Nuon, Delta Lloyd en ABN Amro.
Voor meer informatie kunt u EDS bezoeken op internet: www.eds.com of www.eds.nl.
Voor meer informatie:
Alex van den Hoff
EDS
+31 (0)181-502 336
alex.vandenhoff@eds.com
Peter Sips
Whizpr
+31 (0)317-410 483
eds@whizpr.nl