Medio mei 2003 beginnen voor vele tienduizenden examenkandidaten de schriftelijke eindexamens en op veel scholen komt de laatste lesdag er nu snel aan gevolgd door de meivakantie. De examenkandidaten zijn na de laatste lesdag tot medio mei, een periode van maar liefst 3 weken, vooral op zichzelf aangewezen wanneer ze zich voorbereiden op het examen. Een docentloze periode. Dan kan de Eindexamen DVD 2003 prima diensten verrichten!
Op de Eindexamen DVD 2003 staan video’s waarin deskundige vakdocenten nog eens de belangrijkste zaken per vak voor een examen op een rijtje zetten, nuttige tips geven en in een aantal gevallen zelfs voorspellingen doen over de vragen die gesteld zouden kunnen gaan worden. De Eindexamen DVD 2003 is ontwikkeld op basis van vraagstelling vanuit het onderwijs om de kandidaten extra te ondersteunen in een periode dat er geen docenten bij de hand zijn.
De Eindexamen DVD 2003 is bedoeld voor kandidaten VWO nieuwe stijl, HAVO nieuwe stijl en VMBO TL. Voor VWO en HAVO staan er 10 verschillende vakvideo’s op en voor het VMBO TL 4. De DVD geeft via een menubesturing direct toegang tot de gewenste video per vak.
Deze Eindexamen DVD 2003 kan een voorloper zijn van veel meer videomateriaal dat gebruikt kan gaan worden in het normale onderwijs en dat zodoende mee kan helpen het nog steeds groeiende tekort aan docenten te helpen opvangen.
SM&C Internet Services werkt al sinds 1997 aan allerlei vormen van examen - dienstverlening op internet in samenwerking met scholen uit het voortgezet onderwijs.
Voor aanvullende informatie kunt u terecht op www.smc.nl of op de informatiepagina voor de DVD op http://www.smc.nl/producten/promotiedvd2003.htm
Voor meer informatie kunt u ook contact opnemen met:
SM&C Internet Services bv / Maximedia: Otto H.M. Sanders, tel: 053-4361626.
Stedelijk Lyceum Kottenpark: Dhr. Ir. J. Vervoort, tel: 053-4821200.
Docent economie dhr. J. Holtslag, tel: 0544-464224.